Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ennek a a tetoválá...

Szerintetek ennek a a tetoválásnak mi a jelentősége?

Figyelt kérdés

Szerintem a szabadság .. nem tudom mér gondolom ezt de nekem ez jön le belőle :) nektek ?

Csak normális válaszokat lécci !


[link]



2013. márc. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Még akár a tanári pálya velejáróit is jelképezheti, ahogy a pitypangba kapó szél (=pedagógus) elereszti az azelőtt összetartozott magvakat (=ballagás), amelyek aztán szabadon szárnyaló madarakká változnak (=felnőtté válás, mindenki a saját irányába áll tovább). Na jó, egy ilyen fiatal lányon elég csekély ennek a valószínűsége, és fokozottabban áll fent a "nemt'om, mi ez, de jól néz ki"-jelenség esélye is, de igazából ezt csak a viselő és az alkotó tudná megmondani, mi akárhányféleképp értelmezhetjük.
2013. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az elmúlást is jelentheti, van a szabadságot a madarak által, mert ha jól látom madarak lesznek belőle.
2013. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a madárkák mindenképp azt hogy élek-halok a klisés dolgokért amit előttem már 46546546 hirtelen kontyolt hajú nagyon méééély lány magára varratott.
2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A pitypang már picit kreatívabb.
2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jobban megfigyeltem és olyan mintha egy család lenne és a madarak az ahogy elválnak egymástól a családtagok .. vagy felnőnek vagy elhunynak
2013. márc. 16. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jelentősége amit te bele akarsz látni. Egyébként jól néz ki, nekem gyerekkort és ártatlanságot idéz. :)
2013. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!