Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik Budapest legjobb...

Millenium Falcon kérdése:

Melyik Budapest legjobb Tattoo szalonja? Hol van a legügyesebb művész? Az Invictus Tattoo az nem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
de az Invictus is jó, meg a Tyutyu tatto is :D
2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Zagyvai (Black & White Tattoo) a legtehetségesebb, nagyon felnézek rá.

Az Invictus se rossz.

2013. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SzilKa ***** válasza:
100%

Zagyvai csak minimál tetkókat készít, ő főként piercinggel és testmódosítással (scarificstion) foglalkozik.


Az Invictusban csak a B. Zsófit ajánlanám, a Tyutyuban szintén a Zsőfi a jó.


Amúgy rengeteg nagyon jó művész van még Bp-en, pl Octopus tattooban Győri Dávid, Huszár Sanya. Dark Art Tattoo legénysége is elsőosztályú, Sárközi Zsolttal az élen. Ott van még Adamik Erik, aki hihetetlen szép dolgokat művel, Nyíri Sanyival (ő is nagy név) együtt a Loco-motive tattooban található meg. Virág Karcsi is nagyon jó, ő Dr. Ink-ben van.


Szóval nem csak az invictus létezik a világon....

2013. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem CSAK minimált tetovál, szerintem ő legtehetségesebb mindössze ennyi. Mindenkinek megvan a sajátossága ezért megéri szétnézni és kiválasztani a neked megfelelőt.
2013. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SzilKa ***** válasza:
Csak tudom, mit tetovál, kollégaként követem a munkásságát. 2 éve tetovál egyébként mindössze, az ebben a szakmában még kevéske. Ezzel nem kicsinyíteni akarom a tehetségét, csak tárgyilagosan mondom. Egyébként nagy rajongója vagyok az általa tervezett minimál stílusú mintáinak.
2013. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzilKa ***** válasza:

Jav: tudom, hogy zömmel csak azt tetovál, na.


Egy portrét azért ne bízz még rá ;)

2013. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Millenium Falcon!


Ezt így nem lehet eldönteni, melyik a legjobb. Maga a szalonok közül sok szépen kialakított van, ezt el lehet ismerni, szóval sokat adnak az esztétikára, ami szerintem jó. Bár való igaz, a tetováló művész az, aki tetovál, tehát rajta több múlik.

Ha szeretnél egy tetoválást csináltatni, akkor fontos, hogy legyen saját ötleted. Ezt már be tudod sorolni egy témába, és minden tetoválónak van kedvenc témája, tehát annál jobb megcsináltatni, aki annak a témának a megszállotja. Az előzőekben felsorolt nevek közül szinte mindenki nagyon jó művész a saját maga körében. Javaslom nekem, hogy legközelebbi tattoo expora (tattoo convention) látogass el. Ott akár személyesen is meg lehet ismerni a magyar tetoválókat. Szóval egy szó mint száz, azt is nehéz feltenni, hogy ki a jobb festő, tehát azt is nehéz, hogy ki a jobb tetováló.


- The Blueskin -

2013. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az urolsó választadot egy fontos dologra.. ami teljes mértékben igaz. de én valamiért megfeledkeztem róla. tehát nem csak h az ötlet megvan, hanem meg is rajzoltam a skiccet. es a tattoo expo se rossz ötlet.
2013. márc. 19. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!