Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A budapesti Renegade Tattoo...

A budapesti Renegade Tattoo tényleg a legjobb tetoválószalonok közé tartozik itthon? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 3. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Én ott csináltattam a tetkómat, és teljesen meg vagyok velük elégedve. Nagyon szép lett a tetkóm, büszkén viselem:) Talán kicsit drága, de megérte, nem okoztak csalódást. Barátságosak, és az egyeztetés is simán ment velük. Igaz, máshol nem is próbáltam, de az eredmény magáért beszél, és nekem is őket ajánlották. Ha lesz másik (lesz is) akkor is ott fogom csináltatni.
2012. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Dark Art jobb.
2012. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Dark Art egy vágóhíd vagy húsáru bolt, ha nyugalomra vágysz akkor inkább ne. És más is van olyan jó.
2012. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintetek akkor melyik a legjobb szalon itthon?
2014. máj. 29. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
a tetováló mester aki kivarr a munkái referenciái a lényeg nem feltétlen a szalon.
2014. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezert írtam a Dark Art-ot. Sárközi Zsolt, Borbás Robi, Jelo, Csiga, stb
2014. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!