Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Két három éves Ikerlányom...

Két három éves Ikerlányom tiszteletére szeretnék tetoválást. Szerintetek mi lenne a legkifejezőbb?

Figyelt kérdés
Van már több tetoválásom is, leginkább ötleteket várok. A nevük, szül.dátum nekem már kicsit elcsépelt, esetleg horoszkópjuk? Ja, és alkarra gondolom, tehát akár pánt-jellegű is lehetne. :)

2013. ápr. 25. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én valami kisebbet választanék, és abból kettőt. Tehát 2 pillangót, madarat, tündért, stb. Ha nem egypetéjűek, és mondjuk eltér a hajszínük vagy ilyesmi, akkor azt is ki lehetne vele fejezni.
2013. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vízöntő a horoszkópjuk a kulcsszavakból ítélve. Szerintem jól mutatna pánt-jellegű módon valami vízre utaló hullámvonal, főleg ha esetleg a te vagy az édesapjuk horoszkópja is víz jegy. A hullámokba bele lehetne "fonni" a nevek kezdőbetűjét.
2013. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az apukájuk én vagyok :)

Köszi az eddigi ötleteket, megfontolandóak. Szerencsére júniusra vagyok beírva, úgyhogy addig még van idő gondolkodni!

2013. ápr. 26. 07:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A horoszkóp szerintem nevetséges. Mindenkinek (legalábbis akiket én ismerek nagyon sok embert) egy baromságot jelent, tetoválásnak ma már ciki szerintem. :) Csak egy tanács, amúgy biztos van egyedibb megoldás is.
2013. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem az lenne a legjobb ha az arcukat varratnád magadra :)
2013. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Láttam olyat, bár nem tudom, hogy Magyarországon csinálják-e, hogy a gyerek rajzát egy az egyben felkopírozzák tetoválásnak. Szerintem három évesek már tudnak olyat rajzolni, ami aranyos lehet így.
2013. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó három válaszolónak: igen, a horoszkóp kilőve, a gyerekrajz jó ötlet, talán 5-6 éves korukra! De megvan a szerintem legkifejezőbb! Imádkozó sáskák lesznek! :)
2013. jún. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!