Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást, de...

Szeretnék tetoválást, de olyat és olyan helyre, amit és ahol csak az vesz észre, aki egy kicsit jobban 'megnéz' engem. Hova tetováltassak, illetve mit tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha megbámulnának érte, vagy, hogy feltűnő legyen!

2013. ápr. 27. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja, csak így?:D Szeretnék egy tetoválást, ötletek, hogy milyet?:DDD

Ez komoly?:DDDD DDDD

2013. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, van rá okom, hogy miért szeretnék, nemcsak úgy heccből. Ám bátorkodom az okaimat magamnak megtartani, ha nem bánod ;)
2013. ápr. 27. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
DE NEM AZ:D az a szánalmas, hogy nem tudod, hogy milyen tetkót akarsz, csak úgy valamilyet:DDDDD
2013. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, ebben lehet, hogy igazad van :) Sajnos azonban ebben még nincs tapasztalatom.

Azért írhatnál ötletet is ;)

2013. ápr. 27. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
a füled mögé, vagy a csuklódra, vagy a belső felkarodra
2013. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
a nem szerved fölé hha fiú vagy egy kottát, hogyha lány vagy akkor azt a feliratot h jól nyálazz be
2013. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tarkó? valami nőieset (ha lány vagy) virág, szív? :)
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
látom az emberek nagy része komoly szövegértési problémákkal küzd... no mindegy. ha nekem sikerült jól felfognom, az a kérdés, hogy hova tetováltass, hogy ne bökje ki mindenki szemét, pl nem a csuklódra akarsz, vagy a hátad közepére. a minta méretétől függ persze, de mondjuk a felkarod belső része?
2013. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm, ez egy jó helynek tűnik :)
2013. máj. 1. 17:51
 10/10 anonim válasza:
Én is gondolkodtam tetováláson, szintén egy kicsit rejtett helyre. Mostanában igen közkedveltek az ujjak oldalára varratott szavak, vagy például nekem a fül mögöttiek is bejönnek. Nekem a kedvenceim a fehér tetoválások, amik igazán egyediek, én egy fül mögötti fehér hangjegyet vállalnék be szívesen.
2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!