Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Anyák napjára tetoválás?

Anyák napjára tetoválás?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kíváncsi. Anyukámnak van egy jópár tetoválása már és arra gondoltam, hogy én meg egy Anya feliratot varratok magamra egy szívben :)

Ez lesz az első, utána még szeretnék többet is, de arra gondoltam, hogy ez legyen az első.

Szerintetek?



2013. máj. 2. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha anyukádnak is van, akkor gondolom nem bánja ha te is varratod magad. Igazán aranyos ötlet, de sztem ez a szívben anya felirat elég sablonos. De amúgy jó!
2013. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Anya felirat egy szívben? Hát... szeretem anyukámat, a tetkókat is, de ez ultra gáz lenne.
2013. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valami egyedibbet kéne kitalálni, ami ráutal, de mégsem ilyen közvetlenül.
2013. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Én Anyaként mondom. Ha a fiam vagy a lányom hazajönne egy szíves tetkóval amiben az "anya" szó van beleírva totál kiakadnék, és komplett hülyének nézném őket. Tudom hogy szeretnek, és ezért nem is érteném hogy miért lágyult meg az agyuk..


Attól hogy magadra tetkót csinálsz, még nem jelenti azt, hogy az anyukádat melegség fogja elönteni a szívét.. Inkább csináltass neki egy medált, amit viselhet és ami jelzi hogy tőled kapta..

2013. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem a tipikus cigány "szívben ica" feliratot kell elképzelni, hanem egy teljesen más formát :)

nyújtva és alig olvashatóan, alatta idézettel, nameg nem is magyarul.

2013. máj. 2. 12:55
 6/10 A kérdező kommentje:
(meg anyukámnak is fel van varrva az öcsém és az én nevem;))
2013. máj. 2. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon aranyos ötlet, meg ha anyukád se bánja szerintem csináld meg :)
2013. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit írsz anyukádról, sztem neki bejönne, és meg lenne hatva. Az enyém inkább elvinne pszichológushoz, ha hazaállítanék egy ilyen tektóval (mondjuk nem is a stílusom) :D.
2013. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csari Marci válasza:

Szerintem egy kicsit gáz. de ha szereted az anyukádat csináltasd meg. de ha csúfolnak miatta akkor ne akadj ki....

szeintem valami rá utaló tárgyat vagy valamit kéne csináltatnod!

2013. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

(mint már írtam, nem a tipikus szív és benne feliratot kell elképzelni.)

Anyukám meg volt hatva, az embereknek meg nagyon tetszett :)

2013. máj. 7. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!