Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb tetoválás? Ami...

Melyik a jobb tetoválás? Ami jelent neked valamit, vagy ami nem igazán, de nagyon szép, szebb, mint a másik?

Figyelt kérdés

két fajta tetkó tetszik.

az egyik: két szív, ami nekem az örök szerelmet jelenti. tudom, hogy sokan nem hisznek benne, de én igen.

a másik: egy gyönyörű szép pillangó, viszont nem jellemző rám a jelentése.

milyen az, ha olyan tetkód van, aminek nincs jelentése? nem divat tetkónak mondanám, hanem inkább díszítésnek.


2013. ápr. 28. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyat csináltatnék ami szép és tetszik de számomra van jelentése,szóval nem maga a minta jelent valamit hanem az alkalom vagy az ok amiért csináltattam.
2013. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első. Annak legalább van számodra jelentése.

Nekem pl. a pillangóról a szállás/elszállás/elillanás ugrik be.

2013. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a dilemmám, így inkább hagytam érni a gondolatot. Pár hónap múlva beugrott egy minta, ami mindkét kritériumnak megfelel. :)


Egyébként a szíveknek sem kell túl egyszerűnek lenniük, bele lehet egy másik, színesebb mintába foglalni, hogy szebb legyen, vagy akár lehet ez egy kreatívan elrejtett minta a pillangó szárnyában...stb.

2013. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!