Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválótól kérhetem, hogy...

Tetoválótól kérhetem, hogy egy adott témában készítsen nekem valamit, anélkül hogy meghatározott mintát vinnék?

Figyelt kérdés

Választottam egy tetoválót, akinek tetszik a stílusa, több alkotását láttam élőben, megbízhatónak tűnik.


Van egy téma, amiről a tetoválásom szólna. De egyrészt nem találtam olyan képet sehol a neten, ami kicsit is megfelelne, vagy hasonlítana az elképzelésemhez, másrészt szívesen venném egy művész ötleteit is, nekem nincs érzékem az ilyesmihez.


Kérhetek olyat, hogy elmondom az ötletemet, hogy miről szóljon, milyen színvilága legyen a képnek és rábízom hogy hozzon ki belőle valamit?


Mennyire tolerálják a tetoválók ha csak úgy bemegyek minta nélkül? Mennyire kell pontos képet vinni a kívánságunkról? Általában tudnak mit kezdeni azzal, ha csak elmondom miről szóljon, és rábízom hogy rajzoljon valamit?



2013. máj. 15. 17:42
 1/6 SzilKa ***** válasza:

Egy normalis mivesz pont azt szereti, ha nem kesz kepet visznek neki, szoval egesz nyugodtan! Sot, mondhatod is neki hogy tetszik a stilusa es abban gondolkodjon, amikor tervez. Valoszinuleg orulni fog, hogy nem az eppen meno netes keppel esik be hozza a sokadik vendege :)


Egy tetovalo

2013. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

Meg annyit, hogy szamomra az idealis vendeg hozzaallas olyan, mint a tied es annal nagyobb elismeres nem nagyon van, ha rabizzak a muveszre a tervezest! :)


Egy tetovalo

2013. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattál, azt hittem az én hozzáállásom a gáz, és azt fogja gondolni a tetováló, hogy nincs is ötletem, ezért bízom rá. Pedig nagyon is van elképzelés, de azt hiszem egy művész jobban ért a megvalósításhoz, mint én. :)


Egy éve nézegetem a tetoválók munkáit, így választottam ki két személyt. A másodikat azért, mert mi van ha mégsem vállalja az első, vagy beszélgetek vele és mégsem érti majd meg mire gondolok. (nem egyszerű csillag-delfin-szívecske és társai, hanem kicsit elvontabb, összetettebb téma)


Akár most bemehetek megbeszélni a részleteket, akkor is ha csak ősszel tetováltatnék? Vagy még korai? Hogy működik ez?

2013. máj. 15. 18:07
 4/6 SzilKa ***** válasza:
Attol fugg, kit neztel ki, mert van, akinek jo elore tele van amugy is a naptarja. Egy biztos, a muveszek tobbsege eloleget ker a tervezeshez, egyreszt hogy lassa, komolyan gondolod a tetovalast, masreszt hogy ne potyara tervezgessen (sajnos gyakran elfelejtenek eljonni a vendegek). Ez az eloleg lejon majd a vegosszegbol, amugy 5-10ezer Ft szokott lenni.
2013. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Éjjel még ráírtam a kiszemelt tetoválóra facebookon, hogy megkérdezzem ráér-e holnap személyesen beszélni, ő azt mondta, ha holnap időpontot kérnék, akkor se lenne januárnál előbb, de mivel 20 perc sétára lakom a szalontól és ráérős is vagyok, be tud tenni előbb is, ha valaki lemondja az időpontját, szóval jobb, ha időben megrajzoltatom a mintát. :)
2013. máj. 16. 04:57
 6/6 SzilKa ***** válasza:

Elo szokott fordulni, hogy valaki betegseg vagy mas miatt le kell hogy mondja es olyankor tenyleg van eselyed elobb bekerulni :)

Egyebkent ki a kiszemelt muveszed, ha nem titok? :)

2013. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!