Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Segítség! Tudtok tetoválási...

Segítség! Tudtok tetoválási tippet adni? Ötlet van, de nem áll össze a kép, nos?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma annyi, h szorít az idő, tetoválást szeretnék, de sajnos sehogy sem áll össze a kép a fejemben. A bal karomat szeretném teljesen tetoválni, és vannak dolgok, amiket pl nagyon szeretek ; A macskám, az animék,az Ász- kártyalapok, mindenféle cuki dolgok ( mint masni, vagy egy színes süti- muffin csillogó szemekkel, kígyó, és stb. Ragaszkodom mindegyikhez, meg még egy párhoz, illetve egy szöveg is van : "Respeckt yourself! "


Ez mind szép és jó, ötletek vannak, de nem tudom, hogy kezdjek neki , mi hol legyen, hogy lenne szép, stb. Ismertek oldalakat, vagy embereket, akiknek ha az ötleteimet, "alapanyagokat" leírom, talán tud egy "egységes képet " a sokból alkotni?

Nagyon fontos :)


Köszi

L/18



2013. máj. 20. 15:21
 1/7 SzilKa ***** válasza:

Ezeket a dolgokat egy jo tetovalo siman ossze tudja tervezni, nem neked kell a tervezest megoldanod.


Amugy miert szorit az ido? Egy eleten at fogod viselni. Az egesz karos tetovalas egyebkent sem egy alkalmas tema, par honapig eltart, mire kesz lesz meg ugy is, hogy ha 2-3 hetente mesz folytatni.

2013. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hunbula ***** válasza:
100%
Egyébként az Respect.
2013. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen bocsi, tudom, elírtam ! Mármint a Respect-et.

Szorít az idő, mert nem én fizetem, és az illetővel megbeszéltem egy x időpontot.

Azt mondjátok h simán össze tudná dobni? Tehát ha a jövőhéten megyek, elég csak ezket felsorolni, nem ?

Egybként jól tudom, h macerás az egész karos tetkó, több ismerősöm is "rendelkezik" vele, és követtem végig, hogyan csinálják-, de mégis bennem az aggodalom, hogy ha leírom neki mik érdekelnek, egyszerűen nem jön össze >_< Vagy nem azt kapm, amit szeretnék. Ezért arra gondoltam, talán értelmes lenne előtte már valaki vagy valami által valami sablon szerűséget készíteni . :) Köszi a válaszokat!

2013. máj. 20. 16:51
 4/7 SzilKa ***** válasza:

A hangsuly a jo tetovalon van. Egy jo muvesznek nem jelent gondot, ez is a munkajahoz tartozik. A jo tetovalo figyelembe veszi a karod aramlas vonalait, anatomiajat, a borfeluletek tulajdonsagat, stb. S ezeket a tetovalo tudja, egy altalaban papiron gondolkodo grafikus nem biztos.

A kokler csak osszecsapja. Szoval ezen nem erdemes sporolni.

2013. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tetoválást rendes, profi szalonban csináltatom, csak épp nem én fogom kifizetni :) Erről volt szó, és igazából reméltem hogy ilyesféle válaszokat kapok, legalább nincs pánik.
2013. máj. 20. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Én magam terveztem meg a tetoválásom, különféle részletekből. Először is, kerestem képeket, amiket mindenképpen bele akartam foglalni a tetoválásba. Azután kinyomtattam és ráragasztottam őket egy nyomtatóspapírra, egymásra fektetve, úgy elrendezve kb. ahogy tetszene. Aztán fogtam egy guriga fehér sütőpapírt (mert ez átlátszó, és más hasonló papír nem volt a birtokomban :P) és átrajzoltam a főbb körvonalakat ceruzával, majd a saját fantáziám szerint átalakítottam. Pl. máshogy álljon a virág levele, nagyobb legyen a hattyú, máshogy fodrozódjon a víz.

Mivel rommá radíroztam, ezért átrajzoltam mégegyszer, most már szebben. Majd még egy verziót készítettem, amit kiszíneztem.

Ezt a kettőt vittem be a tetoválónak, aki még méltatlankodott is, hogy neki szinte semmi melót nem hagytam. :) Aztán a színeket kicsit átbeszéltük, hozzátette a javaslatát, és a mintát is hozzám, az én testméreteimhez igazította, és mondott még pár ötletet, hogy még tutibb legyen.


Szerintem nyomtass hasonló motívumokat, vágd ki, és rakosgasd őket össze, és ki fog alakulni benned a végső kép, amin már könnyebben, gyorsabban tud a tetováló változtatni. Rajzolgatni sem kell, elég ha csak kb. összerakod hogy mi hol legyen.


Sok sikert!


26/N

2013. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyyon köszönöm az előző kommentelőnek! Pontosan ilyen ötletes válaszokat vártam, és ezt ki is fogom próbálni, már amennyi időm még van! Köszönöm szépen :)
2013. máj. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!