Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az normális ha az 5. napon...

Németh Levente kérdése:

Az normális ha az 5. napon varrás után még nem varrosodik a tetoválás?

Figyelt kérdés
a mellkasomra tetováltattam 1 irást, szval nem vastag. rendesen kezelem meg minden de normális ha semmi jelét nem mutatja hogy gyógyulna?

2013. máj. 26. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

mivel kened? és mennyiszer, és mennyit fóliázod?

nekem már az 5.dik napra majdnem teljesen lehámlott

2013. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 3 oránként kenem bepantennel & 3 oránként cserélem a fóliát csak éjszaka vettem le
2013. máj. 26. 19:40
 3/8 A kérdező kommentje:
de igazábol nem is tudom hogy néz ki mikor hámilk v varasodik 1 kicsit ilyen recés a tapintása ha finoman hozzáérek... festék meg már nem jön belőle már a 2. napon kijött minden felesleges festék...
2013. máj. 26. 19:53
 4/8 SzilKa ***** válasza:
Eleg 3 napig foliazni, utana a folia elhagyhato, mert a folia alatt nem tud varrasodni (pont azert kell az elso 3 napban, amikor meg vastag lenne a seb). Szoval ne foliazd, csak kend a bepanthennel meg oar napog, amig magatol tavozik egy vekony filmszeru reteg, a vekony varr.
2013. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem sokszor nem varasodik egyáltalán, viszont mindig tökéletesen legyógyul, úgyhogy nem baj :)
2013. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igazából nem is muszáj fóliázni, mert akkor jobban gyógyul és kenni se kell folyton, én csak éjszakára meg fürdéskor szoktam fóliázni, és egy nap kb 3x kenem.

1 hét alatt tökéletesen meg gyógyul, lehámlik

2013. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos ha már varrosodna, akkor azt jelentené, hogy elb@sztad a kezelést.
2013. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem varasodott a tetoválásom. az, hogy bepanthennel kened, pont az a lényege hogy nedvesen tartsd, és ne sebesedjen le, mert akkor esetleg heges lenne, csúnya. pont az a jó, ha hegesedés nélkül gyógyul.
2013. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!