Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a tetoválásról?...

Mit gondoltok a tetoválásról? Miért olvasom azt mindenhol h ha van tetkód nem lehet normális állásod? Miért gátol az abban?

Figyelt kérdés
Szeretnék a csuklómra egy Hope feliratot, igaz 15 vagyok de várni fogok és jól átgondolom. De egy csomó helyen azt olvasom/hallom h majd nem lesz rendes munkád, nem vesznek fel sehova se... de mért gátol ez a munkában ? mi olyan nagy ügy a tetkóban ? még azt h a testén valakinek sok van azt megértem de h egy felírat van a csuklódon nem olyan nagy szám, szép és el is lehet takarni.írjátok le véleményeiteket, nagyon érdekelne.

2013. febr. 24. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lány vagy és budapesti,igaz?
2013. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csuklótetkó tipikusan olyan, amit nem egyszerű eltakarni, mert ha már kicsit bővebb pulcsiba vagy, látszik. És attól még, hogy baromi divatos, szerintem gáz, nem tetszik, kiváltképp ezek az elcsépelt angol szavacskák. Fantáziátlan. Tucat. Jellegtelen.
2013. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
külföldön nem mindig hátrány,de nálunk tényleg sok állást nem kapnak meg a tetovált emberek,azt én sem értem hogy miért ez alapján ítélik meg az embereket,remélem egyszer eljutunk odáig ,hogy normálisan gondolkodnak majd erről
2013. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Első kommentelö lány vagyok, de nem Budapesti :)
2013. febr. 24. 18:04
 5/19 A kérdező kommentje:

VaniliaHime köszönöm h őszintéd leírtad, lehet h nem szép neked vagy nem jön be de nekem ez a szó sokat jelent... lehet egy egyszerű kis angol szócska,béna vagy sem. Én szeretném a csuklómra.

Én sem értem mért oly nagy probléma egy egyszerű kis tetoválás, tényleg nem lenne olyan nagy. nem tudom megérteni ezért mért néznének az emberrel más szemmel rád... nem tudom megérteni :/ apukámat is kérdeztem de ő se tudta meg mondani.

2013. febr. 24. 18:08
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Azert van ez, mert a munkad altal ,,kepviselsz valamit'' es ezert fontos, hogy nezel ki, mi van rajtad.
2013. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Mert az emberek buták. Azt mondják, nem vagy professzionális, és mindezt megállapítják abból, ahogy kinézel. Nevetséges. Ez csak kifogás és inkább ezt mondják, ahelyett, hogy bevallanák "hát, én egy intoleráns, előítéletes barom vagyok". Magyarországon meg főleg nem kell csodálkozni, ugyanis a magyar emberről tudjuk nagyon jól, hogy irigy és borzasztó előítéletes. Nekem is van több tetoválásom meg piercingem is, mégis intelligensebb vagyok, mint az emberek 60%-a. A gondolkodásomat és az intelligenciámat semmiben nem befolyásolja az, hogy hogyan döntök a testem felett. Egyébként meg én se szólok bele más kinézetébe, nem értem, a legtöbb embernek mi fáj abban, ha teszem azt rózsaszín a hajam és végig van varrva a karom. Egyszerűen csak rosszindulatúak, és saját magukat akarják jobban érezni azzal, hogy másokat kritizálnak. Tojd le az ilyeneket!
2013. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem... :/ köszönöm a 7. kommentelönek. ezzel értem és nem is fogok igazából másokkal foglalkozni. akinek nem tetszik nem nézi. ugyan olyan ember maradok amilyen voltam ! :D
2013. febr. 24. 18:27
 9/19 anonim ***** válasza:

Van egy áthidaló ajánlatom.


Vegyél egy szép arany/ezüst/nemesacél karperecet (nekem az utóbbi tetszene), vésesd bele!

Eltelik pár év, ha még is úgy gondolod, hogy számodra muszáj, hogy állandóan ott legyen a kezeden, akkor tetováltasd bele!

2013. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


Például egy ilyet.

2013. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!