Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A csuklómon a tetoválás már...

A csuklómon a tetoválás már 2x át lett ütve, de még mindig halvány, nem olyan mint amilyennek lennie kéne, baj lenne ha újra átüttetném?

Figyelt kérdés
elég érdekes a bőröm hogy igy kidobja, mert nem csinálta ezt a másik tetkómnál. pedig minden a rendes eljárás szerint történt, mint tetováláskor, mint kezelésnél
2013. máj. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ne.

nem feltétlenül egészséges.

ha a bőröd nem akarja, hogy ott legyen, akkor akárhányszor átüttetheted

2013. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne mondj már hülyeséget első, hogyne lehetne már többször átüttetni. nekem van olyan mintám, ami hetedszerre maradt meg tökéletesen. csak nem szabad nagyon gyakran rámenni, hagyj neki pár hónap szünetet, és utána próbáld újra. az is lehet a gond, hogy a festéket nem szereti a bőröd, érdemes lenne egy másik fajtával próbálkozni. én kb. tele vagyok varrva tetőtől talpig, egyedül a jobb karom az, ami csak egy fajta fekete festéket bír, minden mást kidobott előtte. ha ért hozzá a tetoválód, akkor neki kéne erre megoldást találnia, de én inkább azt javaslom, hogy menj máshoz.
2013. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :) majd kis idő eltetével újra átmegyegy rajta a tetováló

igazából nem tudom miért csinálja, mert ami van színes tetkóm azt nem dobta ki, nincs semmi baja

2013. máj. 27. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves második! első vagyok. nem akartam semmi ijesztőt mondani, de barátnőmmel közösen csináltattunk egy-egy csillagot a csuklónkra, neki ugyanez volt a problémája, és a bőr elrákosodott az x. átüttetés után. nem mondtam hülyeséget, lehet hogy 1 volt a millióból, de más is lehet...
2013. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!