Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elítélnének az emberek, ha...

Elítélnének az emberek, ha egy ilyen pentagramma lenne a hátamra tetoválva?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 29. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mégis ki ítélne el? 10ből 8an abba sem biztosak amit gondolnak róla, a maradék két ember véleményére meg nem szokás adni

Mondjuk ilyen pentagram-ot nem szokás divatból hordani sem tetoválás formában se ékszerként

2013. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Divatból, nem koszolnám össze a bőrömet, ne nézzn senki furcsának, csak hiszek egy-két dologban, ezért csináltatnám meg, meg azért mert nekem tetszik.

Kösz a választ, megy a zöld pacsi.

2013. máj. 29. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem ezek a szimbólumok sosem tetszettek, nekem olyan ellenszenvesnek tűnik első ránézésre de ez messze áll attól hogy elítéljek vkit. De szerintem nem szerencsés ilyet viselni
2013. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, énis ezeken gondolkoztam, ha pl melohelyen meglátják, mert van egy-két hely ahol megnézik ilyen szempontból az embert.
2013. máj. 29. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb munkahelyen szeretnél dolgozni akkor semmiképp nem ajánlom de más tetkót sem. Hidd el nem leszel te több. Magyarországon ráadásul ilyen szempontól szerintem konzervatívabbak az emberek, külföldön pl Miamiba vagy hasonló helyeken azokra néznek furcsán akiken egy darab tetkó sincs a testükön.
2013. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, énis ilyenen gondolkoztam, mondjuk nemtitkolt célom külföldre mennei, pl: Németország
2013. máj. 30. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pl kurv*ra irigyelnélek. Meg sem kellett nyitnom a linket, hogy tudjam melyikről is van szó. :)
2013. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz, kár hogy mások nem így gondoplkodnak. Ment a zöld pacsi. :)
2013. máj. 30. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Fuck yeah, bár nekem a láng csóva nem tetszik körülötte. Ha nem látható helyre akarod, akkor tök jó. És nyilván nem odaakarod, az a kérdésből is kiderül, max akkor látszana ha úszómesterként dolgozol.
2013. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen vagy mellkas vagy lapocka. Kösz a választ, megy a zöld kéz.
2013. jún. 3. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!