Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerdán fogok tetoválást...

Dejong kérdése:

Szerdán fogok tetoválást csinálni, csütörtökön pedig dolgozni kellene mennem /fizikai munka, ácskodás/, fogok majd tudni menni friss tetoválással?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Csak víz ne érje!!
2013. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol van. Pl. barátnőm a bokájára varratott, és másnap gyalog még a munkahelyig sem tudott eljönni, taxit hívott, úgy fájt a lába.

Persze egyéntől is függ, ki mennyire nyafis. :)

2013. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bekened Betadinnal, leragasztod jól folpack-kal, és vigyázol, hogy se por, kosz, se nap ne érje!

Semmi bajod nem lesz, legyél férfi!

Első nap a leghúzósabb, második már könnyebb, egy hét múlva már leheged, két hét alatt teljesen begyógyul, és már zuhanyozhatsz is vele.

Ez legfeljebb tíz munkanap, ha jól számolom.


Nőként is kibírtam, lábon (egész vádli) van egy nagy, háton és másik bokán egy-egy kisebb, és semmiben nem akadályozott.

Nem mondom, hogy nem éreztem gyaloglás közben, de túl lehet élni. Pl. azon jót röhögtem, hogy taxit kellett hívni. :)


Figyelj rá, hogy ne üsd meg, ne érje horzsolás, tiszta maradjon, és ne süsse a nap (nadrág vagy póló), a fájdalom meg szerintem teljesen elviselhető. Mondjuk a nőknek nagyobb a fájdalom küszöbe, ezért mászkálunk mi egész nap körömcipőben, és nem a férfiak. :D

2013. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:

Betadin helyett Bepanthent akartál írni, kedves előző, ugye?! Jóddal tilos a friss tetoválást kezelni!


Kérdező, gondosan fóliázd le, ragaszd körbe a tetkódat. Ideális lenne 1-2 nap szabit kivenned, de ha nagyon nem megy, akkor próbáld óvni a szennyeződéstől, illetve ebédszünetben cseréld le a fóliát, mosd le fertőtlenítőszappanos vízzel, papírtörlő a felitatáshoz, Bepanthen krém az újrakenéshez, tiszta fólia legyen nálad! Csakis tiszta kézzel nyúlj hozzá.


Egy tetováló

2013. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!