Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fizikai munka mellett hogyan...

Fizikai munka mellett hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Átlagosan heti 5x 10 órát dolgozok. Minden reggel 3 péksütit szoktam elvinni magammal,(akkorák pl. mint a Lidl-ös mogyorós kifli) idöarányosan szoktam egyet-egyet megenni a nap folyamán. Ha este 6 után hazaérek, akkor sajnos mindig böségesen bevacsorázunk a párommal. Esküszöm, hogy rengeteget mozgok, mert lépcsöházakat takarítok, amelyekben nincs lift, meg szaunákat, ablakokat, tárolókat, mindent. Sietnem kell vele, és jól is kell megcsinálni. Menni kell a munkának...

Próbáltam kevesebbet enni napközben, de akkor erötlennek éreztem magam, és nem tudtam úgy tartani az idöt, ahogy szerettem volna.

Koplalni nem koplalhatok, még a végén baleset is érhet a lépcsön való futkosás közben.

Próbáltam zabkását enni, teltségérzetet okoz ugyan, de az meghajt.

Ezentúl megpróbálom lecsökkenteni a vacsorát, de napközben mit egyek ami telít, energiát ad, de nem hízlal, és még el is tudom vinni magammal?


Köszönöm.


26/N



2013. ápr. 7. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem az esti bőséges vacsora miatt nem fogysz,

ha azt letudnád csökkenteni,akkor tutira elindulnának le a kilók,

2013. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Flagstaff ***** válasza:
53%

Szerintem vigyél magaddal szendvicseket, rozskenyérből, sovány hússal, pl. csirke, hal (ha szereted,) sajt, túró. És legyen benne zöldség, jön a tavasz, árban sem lesz már olyan rémes. Tehetsz a kenyér közé túrót is, vagy ilyesmit: garantáltan jobban eltelít, mint három pici péksüti. A vacsorát is fogod tudni így csökkenteni. Egyik étkezést esetleg váltsd ki gyümölccsel, vagy zöldséggel: rágj el egy karalábét, répát, ilyesmit.

A rozskenyér kalóriatartalma nem alacsony, de mivel lassan felszívódó szénhidrát, jóval hosszabban eltelít, mint a péksüti. ÉS VIGYÁZAT: NEM ROZSOS kenyér, hanem ROZS. Drágább a rozs, de a másik csak humbug sajna.

2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Flagstaff ***** válasza:
Bocs, nem kell kétszer túró, csak nem olvastam el, mielőtt elküldtem. :-(
2013. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Péksüti helyett zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, rizst, húst egyél! A bőséges vacsora meg álljon sok zöldségből, ha a mennyiségre mész rá. Ha a megszokott ízek a lényeg, akkor meg egyél kevesebbet! Naponta minimum 3-szor kellene étkezned. Plusz, gondolom, keveset iszol. Ha a munka miatt izzadsz is, akkor az ajánlott 2 liter helyett többre van szükséged! Számold a kalóriákat! :)
2013. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A bőséges vacsorát egy bőséges reggelivel kellene kiváltanod.

Én is nehezen eszek kora reggel, nehéz de rá lehet szokni. Lenne energiád, napközben ehetnél ugyanannyit, és este kevésbé lennél kiéhezve. Elalvás előtt 3 órával jobb nem enni, ha fogyni szeretnél. Ezt próbáld tartani. esetleg sétálj 1-2 megállónyit, vagy menj kerékpárral dolgozni stb.

2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!