Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van az, hogy két tetovál...

Miért van az, hogy két tetoválónál eltérő a fájdalom?

Figyelt kérdés

Két azonos testrészre (egyik és másik vádli) két különböző tetoválóművész készített tetoválást.

Mi okozza, hogy az egyik jobban fájt, mint a másiknál? Másfajta tű, vagy mi?



2013. jún. 2. 09:58
 1/4 SzilKa ***** válasza:
100%

Egyazon időben? Mert az sem mindegy, hogy Te éppen milyen egészségi és pihentségi állapotban vagy. Függhet attól is, hogy a tetoválók milyen gépet használtak (az újabb forgómotoros tetoválógépek egyenletesebben járnak, így egy fokkal jobb a bőrnek), függ a használt tűcsoportoktól, függ a tetováló technikájától is természetesen, na meg magától a mintától is, illetve az elkészítési időtől is.


Egy tetováló

2013. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem, nem egyazon időben természetesen.


azt tényleg nem is vettem figyelembe azokat a tényezőket amiket leírtál, lehet én sem voltam egyformán toppon mindkettőnél.


csak olyan feltűnően jobban fájt a második az elsőnél

2013. jún. 2. 11:24
 3/4 SzilKa ***** válasza:

A pszichéd is megviccelhetett, az első tetoválásnál (ha egyébként is a legelső volt) előtte sokan túlparázzák, félnek az ismeretlen fájdalomtól, utána meg is lepődnek, hogy jaaaa csak ennyi? Ezen felbuzdulva mennek a másodikra, immár nem parázva, magukat megnyugtatva, aztán kiderül, hogy azért ez egy fájdalmas művelet :)


Illetve eszembe jutott mégegy tényező - szárazabb bőrbe nehéz bedolgozni a festéket, így fájdalmasabb. Télen, tavasszal még sokkal szárazabb mindenkinek a bőre, főleg a végtagokon.


Egy tetováló

2013. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az első volt a másik sem. De am igazad van mert a tetkós is mondta hogy elég száraz a bőröm.
2013. jún. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!