Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Henna testfestést Debrecenben...

Henna testfestést Debrecenben hol csinálnak és mennyibe kerül egy kb.10cm-es minta?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyi, én pl a barátommal együtt rendeltem hennaport, kikevertem és felfestettem :D 50gramm henna baromi sok festésre elég, igazából kb 10 db 5-10x5cm-es mintákat csináltunk és az ajánlott bekeverési mennyiség (valami 2-3 kiskanál) majdnem felét kidobtuk... Nem tudom milyen mintát szeretnél, de [link] és [link] webáruházban van minta is amit felteszel és csak rárajzolgatsz, nem olyan ördöngősség :) Csillámvilágosnál lehet olyan mintát kérni amit te töltesz fel, illetve szemceruzával elő lehet rajzolni a mintát és csak azt átrajzolni (nem lesz a hennának se a bőrödnek semmi baja a szemceruzától)
2013. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a segítséged!!!
2013. jún. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!