Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy működik ez egy tetováló...

Hogy működik ez egy tetováló szalonban?

Figyelt kérdés

Még nem volt tetoválásom, az elsőt tervezgetem meg fontolgatom 2 éve kb. Most már pénzem is lesz rá, hogy megcsináltassam.

Egy mintát meg is rajzoltam, de nem az igazi, még valamivel fel kellene dobni. És mi van, ha megrajzolja, és nekem nem tetszik? Elég finnyás vagyok, marhára nem mindegy a minta, még ha a fő része már meg is van.

Nem tudom, hogy ez hogyan működik? Besétálok egy szalonba időpontot kérni, és odaadom a rajzolt mintámat, hogy valami ilyesmit szeretnék, csak még alakítani kellene rajta egy kicsit? Vagy hogyan zajlanak ezek a dolgok? Nektek milyen élmény volt?



2013. jan. 27. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha közel van a szalon hozzád, akkor igen, megteheted azt, hogy besétálsz, kérsz időpontot, esetleg kiválasztod, hogy kivel szeretnél ott tetováltatni. megmutatod a mintát, megmondod, hogy ilyet szeretnél, de úgy érzed valami, még hiányzik belőle, ezért szeretnéd ha ők is terveznének neked.

addig fogja rajzolni a tetováló a mintát, amíg nem akad egy amire azt mondod, hogy ez tetszik.


nekem jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, én neten, illetve telefonon egyeztettem az időpontot és azt, hogy a szalonból kivel szeretnék varratni. megkérdezték, hogy van kész mintám, mondtam, hogy igen.

aztán elmentem az adott időpontra és elkészítette nekem az a tetováló a tetoválást, akit választottam a szalonból.

2013. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

Ugy van, ahogy elozo irja. Meg annyit fuznek hozza, hogy a legtobb helyen kernek eloleget is, ami ertheto, senki nem szeret ingyen rajzolni-tervezni, hogy aztan esetleg el se menj, vagy mas tetovalohoz vidd a rajzat. Az eloleg beleszamit persze a teljes arba.


Egy tetovalo

2013. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Kicsit izgulok miatta :)

Egyébként mennyi plusz költséget jelent a minta megrajzoltatása?

Nagyon egyszerű mintáról van szó, és kb 5 cm nagyságú lesz az egész tetoválás.

2013. jan. 28. 07:23
 4/6 SzilKa ***** válasza:
Az eloleg altalaban beleszamit az arba = nincs plusz koltseg.
2013. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy működik, hogy bejössz, megnézed a portfóliókat, ha még nem tudod kivel szeretnéd csináltatni, beszélhetsz személyesen a tetoválóval is akit kinéztél magadnak. Megmutatod a rajzot, elmondod az elképzeléseidet, és esetleg mi is hozzátesszük a javaslatainkat, hogy tetkóként hogyan mutatna a legjobban, és ha sikerül egymásra hangolódnunk (mert az is fontos szerintem hogy neked is szimpatikus legyen akivel tetováltatsz), akkor egy pár nap múlva tudunk rajzot is mutatni neked, ennek nincs plusz költsége. Időpontra természetesen kérünk előleget, de az beleszámít a végösszegbe.
2013. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor összegyűjtöm a bátorságomat és valamikor elmegyek végre :)
2013. febr. 4. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!