Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerdan csináltattam tetoválás...

Dejong kérdése:

Szerdan csináltattam tetoválást. Lehet vele kadban sima vízben fürödni? És mikortól lehet vele napra menni, illetve tusfürdővel mosakodni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
én már rögtön másnap tusfürdővel mostam meg, annyi, hogy be kell kenni mindig valami hidratáló krémmel. Babapopsikrém, stb. A füdést viszont nem tudom... Lehet várj egy hetet, utána már egész jó állapotban szoktak lenni ehhez a tetoválások. És a nappal is szerintem ugyan ez. Bár amilyen idő van mostanában, attól nem kell félni, hogy túlságosan megsüti a nap....:)
2013. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:

Áztatni nem szabad 2-3 hétig, addig fürdés helyett csak tusolás megengedett. Tusfürdővel igazából már akár másnap is lehet mosni, bár törekedj arra, hogy minél kevésbé legyen irritatív, ne legyen szemcsés, stb. Ha nagyon érzékeny bőrű vagy, akkor a tetoválást inkább fertőtlenítő szappannal mosd le (clarasept pl).

Napra és szoláriumba is kb egy hónap elteltével szabad menni, de utána is érdemes magas faktorszámú naptejjel védened a kifakulástól, sajnos az uv sugárzás nagyon ki tudja fakítani, úgy meg kár a tetoválásért...


Egy tetováló

2013. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.: hidratálóval maximum 1 hét után lehet kezdeni (és kell) kenni a tetoválást, előtte kizárólag csak Bepanthen!

áztatni ne áztasd kérdező, inkább zuhanyozz, napra mehetsz, csak kend be magas faktorszámú krémmel

2013. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Chimaira válasza:
Nem kizárólag Bepanthen hanem előtte kizárólag HÁMOSÍTÓ! Tehát neogranormon sudocrem ilyesmi az 2 nap alatt helyrehozza és akármit csinálhatsz vele, csak ha gyógyul és viszket ne vakard, mert kihúzod belőle a festéket és mehetsz megint varratni...
2013. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!