Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hétfőn csináltattam nyelvpierc...

Hétfőn csináltattam nyelvpiercinget. Amikor kész volt megmutattam a barátaimnak akiknek szintén van és azt mondták, hogy rossz helyre szúrták, mert nagyon fent van. Nem tudom, hogy hogyan nézne ki jobban. Szóval ez a kérdésem. Fent vagy lent?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak mert nekik máshová szúrták a tiéd nincs rossz helyen. Vagy így szúrják vagy úgy.
2013. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2013. jún. 6. 18:20
 3/4 Weke Daka ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Megbocsáss, de jó sok eszed van, ha átszúratod a nyelvedet. Hány testrészedet szeretnéd még átszurkálni?


"Nem tudom, hogy hogyan nézne ki jobban. "

-Sehogy nem néz ki jobban, se jól. Az néz ki legjobban, ha nincs átbökve, megvágva, varrva, festve, rajzolva, tetoválva, csonkítva egyetlen testrészed sem. Enyhe, lemosható smink még elmegy, de semmit több. Ne csinálj magadból bohócot, semmi értelme. Se vagány, sem szép nem leszel tőle.


Jó egészséget!

Üdvözlettel:

Weke D.

2013. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolso nem teged kerdezett ha nextetszik a piercing ne valaszolj a temaban.....szegyelld magad...
2015. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!