Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 évesen tetoválás?

17 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
A kedvenc könyvemből szeretnék egy motívumot magamra varratni, de a szüleim nem engedik, mert minek, meg úgyis megbánnám. Szerintem meg akkor bánnám meg, ha valami közhelyes idézetet vagy valami jelentéstelen ábrát csináltatnék, de ez a könyv sokat jelent nekem, hozzáttett valamit ahhoz, hogy most ilyen vagyok, amilyen. Hogyan győzhetném meg őket?
2013. jún. 12. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
vársz egy évet, az nem olyan sok idő, addig gyűjtesz a tetkóra pénzt, meg keresel valami jó helyet és magadra varratod.
2013. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sokat jelent Neked, akkor tényleg egy évet még simán kibírsz és az idő alatt elválik vajon akkor is akarni fogod-e? lehet hogy tényleg megbánnád huszonéves fejjel!
2013. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik könyvből milyen motívumot szeretnél? És egyetértek a többiekkel, egy év az már semmi ahhoz képest, hogy utána életed végéig rajtad lesz. :) (én 17 éves korom óta szeretnék tetoválást, 20 évesen lett kutyám, ami fontos a tetkóhoz, és most leszek 22, és csak most lesz meg a tetoválás :)
2013. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fastresponse válasza:
Hát,ha nagyon makacsok akkor sehogy. De,ha nem akarsz várni akkor én megcsinálom neked engedély nélkül,ha pesti vagy. Tudom milyen érzés én is átéltem. Írd meg itt levélben az email címed.
2013. jún. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fastresponse válasza:
JA és nem vagyok sufni tetkós. :)
2013. jún. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

próbáld ki hennával, vagy kozmetikai tetoválással az pár hónapig ott marad a bőrödön, és ha még utána is szeretnéd akkor a kozmetikait át tudod üttetni :)

Én is gondolkozok rajta bár félek bevállalni az igazi tetkot, én 18,5 éves lány vagyok :)

2013. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!