Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválásra ha ezeket...

Friss tetoválásra ha ezeket kenném. Jó az elképzelésem? Részletesebben lent.!

Figyelt kérdés
tegnap csinálták a tetoválásom elég nagy.. ha 2-3 napig körömvirággal kenném 4-5 óránként naponta és 2-3 nap után meg vazelinnal az úgy jó lenne? Bepanthen.t zárjuk ki ha lehet!

2013. jún. 11. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
a körömvirág jó, a vazelinről nem tudok véleményt mondani. a bepanthen miért nem jó?
2013. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jó a vazelin is, de n inkább felváltva kenném. 2x körömvirág 1x vazelin. első két napban inkább 3 óránként, vékonyan.
2013. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SzilKa ***** válasza:
97%

Sem a vazelin, sem a körömvirágkrém nem alkalmas friss tetoválás utókezelésére. Bepanthen, vagy neogranormon, ezek segítik elő a hámképződést.

Persze azzal kened, amivel akarod, de ne csodálkozz, ha a tetoválásod nem úgy gyógyul le, ahogy kéne...


Egy tetováló

(aki nem sufnitetkós)

2013. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az én tapasztalatom szerint minden tetováló mást mond. én mindegyiket úgy kezeltem, ahogy fent leírtam, és gyönyörű szépek, gyorsan gyógyultak.
2013. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
amelyik tetováló vazelint javasol, annak le kéne törni a kezét. bepanthennel kend, ha azt akarod, hogy normálisan gyógyuljon.
2013. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
én bepanthen-nel kentem csak. a vazelint csak annyi időre ajánlotta a tetkós, míg zuhanyoztam. mivel vízlepergetős, addig sem ázott a víztől. de az max napi 5-10 perc volt. amúgy a bepanthen ( vagy + ) a legjobb rá, nekem hegesedés nélkül, nagyon szépen begyógyult.
2013. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értem.. igazábol 3 alkalmas a tetoválásom ez volt a 2. alkalom.. az első alkalomnál kb. fele elkészült a tetoválásomnak és azt az elején körömvirággal majd 4 nap után bepanthennel kentem de nagyon vastagon.. fürdésnél elég rendesen kiáztattam tudom hogy nem kellett volna de nemtudtam.. amit meg csinált a tetováló 1. alkalomkor az ilyen foltos lett (fekete) ki dobta a bőröm vagy ki áztattam vagy miért lett FOLTOS?
2013. jún. 11. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha te magad is tudod, hogy mit rontottál el, akkor nem a Bepanthen a hibás. Nem szabad se nagyon vastagon kenni, se kiáztatni.
2013. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SzilKa ***** válasza:
92%

3 hétig tilos áztatni, vastagon sem szabad kenni, mert berohad a krém alá, azárt is kidobja... Jóhogy foltos lett...

Bepanthen és csak hajszálvékonyan!

2013. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
4 óránként mehet a kenegetés vékonyan? fürdés elött meg vékonyan vazelinnel?
2013. jún. 12. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!