Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miskolcon hol érdemes piercing...

Elphaba kérdése:

Miskolcon hol érdemes piercinget csináltatni? : )

Figyelt kérdés
-
2013. jún. 17. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Skin workshop-ban
2013. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom javasolni mint az 1. válaszoló, én is ott csináltattam:)
2013. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vulkán Tattoo....

Tudom, hogy kettő ellen vagyok most..és kicsit off a téma, de elmesélnék néhány személyes dolgot...piercingek és én...


Peti (Skin Workshop piercere) nekem csak a fülemet lőtte...rendesen kezelgettem meg minden...most (4 év elteltével) vérezni szokott, gennyezni meg minden...ebben csak az a poén, hogy amit én csináltam fülbevalót magamnak az is tökéletesen begyógyult...Barátnőm kettő is csináltatott ott köldök piercinget...az egyiknek félre szúrta, és kifordult, a másiknak begyulladt, és két év után még vérzett rendesen...Egy haverom fülporc piercinget csináltatott ott, és három év után neki is szokott vérezni...Oké egyszer rossz napja van...de érdekes hogy mindig pont akkor van rossz napja amikor ismerőseim mennek...


A többi piercingem a Vulkánban készült...olcsóbb is, mint a plázás, bár a város külső részében van...ezeknek semmi baja nincs, még az industrialom se "vadhúsosodott" be, pedig köztudott, hogy az megfelelő kezelés mellett is képes rá...


(Arról nem is beszélve, hogy én még vissza is mentem volna a plázába piercinget csináltatni, mert a fülbevalóm után 3 hónappal tetettem be a helixet, szóval "még friss furat, tuti azért vérzik" elven odamentem volna, de velem közölte a piercer, hogy ő nem lő a porcba...megkérdeztem, hogy szúrni se szúr? Azt mondta ő nem...okéé ez még lehetett volna az, hogy kiskorú vagyok, de apám ott állt mellettem, és úgy nem csinálta meg a helixet...ezért kerestem egy másik tetováló/piercinges szalont, és megleltem a vulkánt...eleinte tartottam tőle, de-egyelőre-10 ékszeremet köszönhetem nekik...és a többit is ott fogom megcsináltatni)

2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó (3-as) vagyok ez kimaradt:

Hamarabb szúratok valamelyik haverommal piercinget magamnak a jövőben, minthogy a plázába visszamenjek...:S

2013. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nincs tetkóm se pircingem de a plázába ott profik az tuti
2014. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!