Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vörös csillag tetoválásban?...

Vörös csillag tetoválásban? Mire számíthatnék/számíthatok?

Figyelt kérdés

Semmilyen politikai azonosulás, egyetértés nincs bennem eziránt, viszont bizony szerepel a vörös csillag egy tetoválásban, ami esetleg valamikor majd elkészülne.

Nem is mondom, hogy ez a vörös csillag miben szerepel, de Magyarországhoz köze van. Nem akarom, hogy kommunistának nézzetek, mert végülis ezért tettem fel a kérdést is... sajnos attól félek hogy túl sokan fognak rossz szemmel nézni rám... :)


Nem szeretném olyan helyre a tetoválást, ami látszana. Ettől függetlenül lehet, hogy strandon pl. szemet szúrna valakinek, aki kicsit többet képzel bele (sőt, egyáltalán képzel a jel mögé valamit, mert ugye valljuk be, alapjában véve egy vörös színű csillag még nem jelentene semmit... de hála a történelemnek...), na és ott vannak az idősebb emberek is, akikért már én aggódok, hogy még valami rossz gondolat jutna eszükbe.


Szerintetek? Ciki, gáz, félnem kellene már előre hogy ki mit fog szólni, vagy ne nagyon érdekeljen ha úgysem nagyon fog látszódni, illetve úgyis magamnak csináltatom? Nem tudom mi legyen, tetszetős a dolog amit tetováltatnék, de eléggé morfondírozok ezek tudatában...



2013. júl. 2. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személyszerint a Heineken sör jut eszembe a vörös csillagról :D

De amúgy ha van mellette más is, ami nem sarló és kalapács, akkor nem hiszem hogy elvetemült komcsinak néznének, max a szélsőjobbos emberek, akik mindenbe belelátják az ilyen dolgokat. :D

2013. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem számít neked, amit itt mondunk, tehát nem is azért válaszolok, csak annyit hozzáfűzök a kommunista csillagnak a közepén sarlókalapács van ergo az minősül kommunista jelnek, egy sima vörös csillagtól ne félj mégis ki kötne beléd? A munkahelyen kívüli helyek ne foglalkoztassanak semmi közük nincsen ehhez hogy rajtad miért piros színű az a csillag
2013. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon aggódsz hogy beszólnak, akkor legyen másmilyen színű a csillag és nem kell azon aggódnod hogy beszólnak e
2013. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A vörös csillagban lévő sarlókalapács igen ritka jel volt idehaza, legalábbis ahhoz képest, hogy a sima "csillag" hol, és mennyit szerepelt. Tehát ebben a csillagban amit kérdeztem nincs ilyesmi, természetesen. :)

És igenis számít, hogy most ti itt mondtok - mondtatok, ezért is kérdeztem.


Utolsó: a csillag nem lehet más színű (egyébként más esetben az ötlet helytálló lenne, köszi!), mert az már nem azt jelképezné ami... nem divatból és nem mutogatásból szeretném, de ezektől függetlenül sem akarok egy festmény vagy kirakat lenni még magam előtt sem, így pl. se rózsaszín, se sárga csillag nem lesz az eredeti vörösből. :)


Lehet, hogy konkrétumok nélkül nehéz írni, de az a baj, hogy itthon (értsd: Magyarországon) nagyon allergiásak az emberek a saját kis dolgaikra, és mindig képesek olyanokat beleképzelni bármibe, ami tényleg nincs ott. Ezért elkezdenek kötekedni, beszólogatni, stb. Na ez az, ami nekem kell, mert mégis ki keveredne akár nagyobb problémába is egy egyébként eltakarásra szánt tetoválás miatt?!...:)


Adom a zöldkezeket, köszönöm a válaszaitokat!

2013. júl. 2. 13:57
 5/8 anonim válasza:

Vörös csillag felénk cinkes lenne. Ahol te laksz nem tudom, de itt nem csináltatnám meg.

De amúgy ha akarod, és nem akarod hogy mindenki lássa csináltasd talpra. Ott csak az lássa, akinek megmutatod.

2013. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia utolsó hozzászólózó! Köszi neked is a hozzászólást! Én alapjában véve olyan helyre szeretném, ahol nem látszik.

A talp jó ötlet lenne, de ott se én, se más nem látná (ha esetleg érdekelné... lábat mutogatni pedig kicsit furcsa...), illetve nagyon sokat kopna [sejtésem szerint]. :))


Merrefelé laksz, hogy ilyen probléma lenne belőle? Egyáltalán már az ellentétes érzést váltana ki egy-két emberből, hogy tudja, ilyesmi tetoválásom van? Mert ebbe tényleg nem szólhatnának bele, maximum ha valóban olyan helyre tetováltatnám, ahol mindenki számára látható.

2013. júl. 5. 21:43
 7/8 anonim válasza:

Az alföldön lakom, és itt a nép fele lett kárpótolva, többek semmit nem kaptak kárpótlásba a TSZ után. Ezzel sok család vesztette el ősi földjeiket. Meg sokaknak jut eszükbe a gulág is, ahova a kulákokat vitték. Nem beszélve az '52-es évről, amikor májusba olyan fagy volt, hogy lefagyott minden. Ugye beszolgáltatni meg kötelező volt... Bár ez inkább az öregebb korosztály, bár itt elég sokan vannak. A fiatalok már azt sem tudják mit jelképez/ett. De szerintem azért ne rakd látható helyre, ami kilátszik. Valami olyan helyre, ami nem látszik ki egy póló, atléta, rövidnadrág alól.

Hova akarod amúgy?

2013. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Újra felmerült bennem a lehetőség, lehet, hogy karácsonyra/utána meglepem magam a dologgal.

Egyébként nem is inkább a vörös csillag a lényeg (vagyis de, de nem egy önálló szimbólumként szeretném), hanem egy címer, amiben szerepelne.

Talán nem lenne kirívó, és egyébként sem általános mutogatásra használnám, hanem emlékbe (tudom, sokakban felmerülhet a kérdés, hogy minek?).

Természetesen olyan helyre szeretném, ahol alapjában véve "mindig" takarva van, és szerintem legjobb hely erre a mellkasom lesz. A hát is jó lenne, de ott meg én nem látnám, ami kicsit zavarna...


Köszönöm a válaszaitokat, esetleg ha valakinek van hozzáfűznivalója még, azt szívesen várom! :) Zöld kéz is megy.

2013. nov. 25. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!