Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Avar végtelenfonat vagy...

Avar végtelenfonat vagy életfa legyen?

Figyelt kérdés

Van már több tetoválásom. A jobb csuklóm belső felén van római egy dátum, alatta egy rovásírt D betű:


[link]


ez alá, a karom belső felére tervezek egy avar végtelenfonatot vagy egy életfát.


A meglévő a férjemmel való megismerkedés dátuma, a D a keresztneve kezdőbetűje. A végtelenfonatot és az életfát a kapcsolatra utalóan varratnám.


Szerintetek melyik lenne jobb? A fonatnál egy kb. 4-5 cm-s átmérőre gondoltam, a fánál nincs ötletem, hogy hogy lehetne kivitelezni, csak annyi, hogy a "lombja" a számok felé álljon.


Melyik lenne a jobb? Kivitelezésre ötlet, esetleg minta?


Köszi!


2013. júl. 2. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint én a végtelenfonatra szavaznék. Hiszen ez pont az jelképezné, hogy örökké együtt lesztek. Az életfa úgy gondolom egy kicsit más irány már. Kivitelezésre ötletet sajnos nem tudok. Szalonban vagy ahol csináltatod biztos összeraknak neked olyat ami elnyeri a tetszésedet. Utána még mindig lehet variálni a képen.
2013. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ahol varratni szoktam, nagyon messze van a mostani lakhelyemtől, így mindenképp előre ki kellene találni, hogy mikor megyek, csak varrni kelljen
2013. júl. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!