Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy több...

Mit tehetnék, hogy több barátom legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátokat szerezni, olyanokat, akik ott vannak, ha szükség van rájuk. Sok barátot szeretnék, több lábon állni, mert most kb. 3 tényleg barátnak nevezhető barátom van, de ők nem mindig vannak ott, amikor kell. Azt szeretném, ha k nincsenek ott, legyen más is, és ne egyedül kelljen lennem. Sajnos sokat vagyok egyedül, mert nem vagyok az a fajta, aki kiharcolja, hogy ő legyen a központban, és vele foglalkozzanak. Ebből viszont mára elegem lett, mert így csak én szívok. Szeretnék sok barátot, hülyülni velük, boldognak lenni. Nem akarok menő lenni(bár nem lenne hátrány), csak annyit, hogy boldog legyek a saját baráti körömben.

Tudnátok ezzel kapcsolatban tanácsot adni, hogy hogyan szerezhetek barátokat?

Ui: A külsőm a többiek szerint gyönyörű, sokan irigyelnek is, de én nem akarom, hogy csak ezért barátkozzanak velem.

Azt szeretném, ha a törődésem, és a karizmatikusságom miatt kedvelnének.



2013. júl. 1. 17:39
 1/1 Danna99 válasza:

Először is hanyadikos vagy?

Másodszor próbálj meg beilleszkedni az osztályba segíts másoknak és mindig légy ott ha szükség lenne rád ha így teszel ők is így fognak érezni irántad!

harmadszor néha azért nyugodtan gyüjtögesd be a dicséreteket és viszonozd őket!

Hajrá! És sok sikert! :)

2013. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!