Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást csináltat...

Szeretnék tetoválást csináltatni az alkaromra, egy kör alakú mintét. Kb 6cm sugarú körben, mennyire fog fájni? Ez lesz az első tetoválásom, mihez lehet hasonlítani az érzést?

Figyelt kérdés
normális válaszokat várok,nem olyanokat hogy lerohad majd a kezed,meg behugyozol a fájdalomtól.NORMÁLISAT LÉGYSZIVES!

2013. júl. 4. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
alkar belső része,hajlat alatt kb 1-2 cm-el*
2013. júl. 4. 14:46
 2/3 anonim válasza:
üdv. nekem is hasonló helyen van az első tetoválásom. A fájdalom szerintem teljesen elviselhető. olyan mintha kaparnák a bőröd vagy mintha karmolnának erősen..deinkább a kaparást mondanám. Valószínűleg a hajlatnál jobban fogod érezni mint lejjebb. nekem ott jobban fájt (nem sokkal. mondom mégegyszer simán elviselhető a fájdalom) meg mikor nagyon közel ért a csuklóhoz. az alkar közepén fájt a legkevésbé. sőt inkább nem is fájdalmasnak mondanám hanem kellemetlennek
2013. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mint a horzsolás, csak folyamatos. Könyökhajlatnál nem is középen fáj, hanem kétoldalt, azt én nagyon nehezen viseltem, de amúgy tényleg inkább csak kellemetlen és idegesítő szúró fájdalom, nem fogsz beszarni azért. :)
2013. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!