Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy emlék tetoválást szeretnék...

Egy emlék tetoválást szeretnék elhunyt családtagom számára akit nagyon szerettem .1-2 szavas szöveget szeretnék vagy valami ami azt szimbolizálja hogy soha nem felejtem el és h mindig velem lesz. Linkelnétek olyan képet vagy szöveget ami segítene?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos nekem és csak értelmes válaszokat szeretnék. És tudom hogy sokan azt mondják ez nem megoldás de én ezt szeretném tehát ha valaki tud segítsen.

1 szó vagy egy mondat vagy bármi.



2013. júl. 5. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyen szöveget válassz,egy jól sikerült mondatot, hanem valamit a saját emlékeidből, ami rá emlékeztet. Pl egy hülye példa, szerettetek nyaranta a kertben almát enni a fa alatt, akkor egy almát, persze lehet, valami művészi almát. Szóval ami először eszedbe jut róla, amire szeretettel gondolsz.

Bocsi hogy ezzel jövök, de ugyanilyen megfontolásból én a hálószobánkban, az ágyunk felett lógó kínai szimbólumokat tetováltattam magamra. Mivel ez nagy divat (volt), mindenki azt hiszi nekem is azért van. Csak én tudom, mit jelent nekem a tetkóm. És így mindig velem van, mégsem bántom meg senki jóérzését.

2013. júl. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a tetoválás miatt nem felejted el, nem azmiatt lesz veled aki fontos. Nem lebeszélni vagy megbántani akarlak. Szerintem nem kellene. Elég ha gondolsz rá, őrzöd az emlékét. Szerintem. De jah ha akarod, akk ahogy az első írta, inkább valami ábra mint szöveg.
2013. júl. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia nekem most halt meg egyik szerettem és emléket tetováltatott unakatesóm egy katicát mert ugy hívta!valami olyan dolgot tetováltass magadra ami őt szimbolizálta ugy könnyebb lesz feldolgoznod ezt tapasztaltam.!!
2013. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!