Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tegnap csináltattam tetoválást...

Tegnap csináltattam tetoválást és nagyon tetszik a színe. Azt mondták hogy a felesleges festéket kilöki a bőröm, de ettől nem fog halványodni ugye?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak hogyha nem fóliázod rendesen, mert akkor bevarasodik és attól kijön a festék.
2013. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak miért csináltattál nyáron tetkót???

Ha nem fóliázod, akkor varosodik és ....... Ha fóliázod, akkor beizzad és kiázik. Napra még egy hónapig nem mehetsz, meg strandra sem.

Akkor most ez patt helyzet lesz.......

2013. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ennyire rossz helyzet. Egy szalonban azt mondták, hogy nyáron sokkal többen csináltatnak tetoválást. Nyilván gyógyulási idő alatt nem szabad megizzadni, nem szabad napra menni, de akkor többször kell a fóliát cserélni. A teljes gyógyulás pedig 10 nap. (De ezalatt csak az első napokon kell fóliázni) Vagyis nekem mindig így mondták.
2013. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen mossa a tetkót az ember és cseréli a fóliát, akkor nem izzadja ki a festéket. sőt, fólia alá nem kell krémezni, mert az már önmagában megakadályozza a kiszáradást, és így sokkal kisebb eséllyel ázik ki. mi minden nálunk készült tetoválást így kezeltetünk, az enyéimet is így szoktam, és hibátlanul gyógyulnak.
2013. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!