Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltattam tetoválást és...

Csináltattam tetoválást és nagy lett és nem is tetszik ha levetetem marad helye?

Figyelt kérdés
NAgyon nem lett jo és mindenképp le akarom vetetni!fáj?hely marad?
2009. jún. 24. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lézerrel szedeted le akkor az eléggé fáj álítólag, és egy fehér folt - ha szerencséd van és jó helyre is mész elszedetni, akkor sima, ha nincs akkor heges - marad ott életed végéig

ha pedig nem túl nagy, akkor több pénzért és kicsivel több szenveésért plasztikai sebész megnyújtja máshol a bőrt(ez általában elég sok idő) kivágja a tetkót, kivágja nyújtott bőrt, és a helyére varrja, és alig fog látszani, de 100ezres nagyságrendben gondolkozz pénzileg mindkettőnél, a második lehetőségnél pláne...

2009. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt,h érted h megnyujtja a bőrt hol?ezt nem értem leirnád léci?Am.én lézerre gondoltam!Ja amugy derekamon van!Nem tudom mit csináljak de ránézni semi birok pedig nem olyan csunya csak megbántam és már nem tetszik:((Segitsetek:(
2009. jún. 24. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Takard el. Lehet hogy a végén még hozzászoksz és megtetszik. Vagy mutass nekünk egy képet róla, lehet csak te nem szoktál még hozzá és tök jól néz ki.


Egyébként ha világos a bőröd jó eséllyel nem marad nyoma a lézeres kezelések után. Sötétebb bőrnél vannak gondok, hogy ott világosabb lesz a bőröd, gázabb lesz mint bármilyen tetoválás.

2009. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, a lézeres után marad a fehér, heges folt.


a megnyújtást úgy csinálják, hogy kicsi, növelhető gumilabdácskát tesznek a bőr alá és növelik az elérendő mérettől függő időközönként és nagyságra, ha jól tudom izotóniás sóoldattal. lesz egy nagy lógó bőrdarab ott, ha kivették. ezt a felesleges bőrt teszik a máshonnan hiányzó bőr helyére. általában korrekciónál használják ( súlyos égésnél vagy hasonló) de megfelelő mennyiségű pénzért egy magánklinikán bármit kérhetsz szinte, szóval nem lehetetlen megcsináltatni, csupán pénz kérdése (meg hogy elvieseled-e)

2009. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
lézerrel, fáj is, és heg marad utána, olyan mint egy mélyebb sebé amit nem varrtak össze.
2009. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Meglátszik utána nyoma.. csúnya heg marad.
2009. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen nem lehet eltüntetni lézerrel sem. Barátnőmnek is látszik a helye a karján pedig full gazdagok szóval nem sajnálta rá a pénzt.

Esetleg menj el egy másik (ismertebb, jó hírű) tetoválóművészhez, hogy csináljon neked vele valamit hátha tud rajta alakítani, hogy kinézzen valahogy.

Ez kissé úgy hangzott, mintha a tetováló hibája lett volna... nem ezt akartam írni, biztos jól dolgozott csak te nem gondoltad át a dolgot.

2009. jún. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha elmész 1 másik tetoválóhoz és elfedeted. Magyarul csináltatsz rá még 1 tetoválást ami neked is tetszik! Szerintem ennek több értelme van, mint az h több 100ezret költesz lézerre és ráadásul tök csúnyán tünteti el..
2009. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rakj be képet róla*-*
2009. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha lézerrel szedeted le, akkor úgy fog kinézni, mintha megégették volna, sokkal csúnyább, mintha valami tetoválás lenne a helyén. Te a derekadat szoktad nézegetni?

Ez az ára annak, ha csak divatból, heccből csináltatsz tetkót... De ha annyira dúskálsz a pénzbe akkor szedesd le lézerrel, nagyon csúnya és rohadt drága.

2009. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!