Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Weheartit.com/entry/67577429/v...

Weheartit.com/entry/67577429/via/xCaamille terhességnél itt a bőr nem fog megnyúlni és ez által a tetkó is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
de
2013. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de
2013. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mert egyik ismerősünknek a köldöke körül van körbe egy nap.. és 2 gyerek után is szép, semmi baja
2013. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Valamennyire fog nyúlni, lényeges, hogy kenegesd a pocakbőrt.

Én a sima, egyszerű, hidegen sajtolt édesmandula-olajat javaslom (nekem meg gyógyszerész javasolta). Az én bőröm alapvetően rugalmatlan, combon, popsin tele vagyok csíkokkal. Terhességnél gondoltam, hogy na, a hasamnak is annyi. És nem! A mandulaolajat használtam, és egy sem lett a hasamon, és az alakját is tűrhetően sikerült visszanyerni. Azóta másoknak is ajánlottam, és eddig kivétel nélkül bevált.

Alkalmazása:

Én kb. félidőtől kezdtem használni, de nyugodtan lehet már előbb is, különösen többedik terhességnél, amikor általában hamarabb nő a pocak. Kezdetben úgy két-három naponta kentem, alkalmanként olyan 20 cseppel, reggel fürdés után (bámulatosan gyorsan beissza a bőr, nem lett olajos a ruhám). Az esti kenés állítólag még hatásosabb, de nálam így alakult ki. Körben be kell kenni magad, nem csak a pocakon, hanem a hátat és a csípőket is, mert onnan is húzza a bőrt a növekvő pocak. Pár hónap múlva már minden nap, az utolsó hónapban pedig naponta többször is, kiemelten a különösen feszülő részeken (pl. ahova állandóan a popsiját nyomogatta :) ). Ekkor már 40 csepp is kell belőle egyszerre (nagyobb a kerület :) ). Nekem a teljes időszak alatt 150 ml fogyott el, ami nem valami sok.

Szóval terhességnél biztosan fog nyúlni a bőr, csak nem mindegy, hogy a következmények maradandóak-e vagy sem.

2013. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!