Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítő műtét tb által...

Mellkisebbítő műtét tb által hogy is van ez?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, több éve nem nőnek (hálistennek) az amúgy 90 F/G-s melleim.

Nagyon lógnak nem merek felvenni semmilyen kivágottabb pólót triumphos melltartóim 1-2 hónap alatt kinyúnak vagy összemennek..

Meg lehet műttetni 18 alatt ? És mindezt tb által?

VALAKI segítsen, milyen úton lehet e dolog felé elindulni?

Tapasztalatokat szeretnék kérni!



2013. jún. 18. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mellplasztika tb támogatással csak akkor valósulhat meg, ha a páciensnek az eljárás komoly életminőség javulást eredményez és/vagy a probléma fennállása komoly pszichológiai gondokat okoz. Milyen esetek tartozhatnak ide? Támogatott lehet pl. a mellkisebbítés természetes, túl nagy méretek esetében, ha emiatt hátfájdalmak, gerincproblémák jelentkeznek."
2013. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esztétikai okokból, csak azért mert nagyok, lógnak, és kinyúlnak a melltartóid nem fogja támogatni a TB. Viszont ahogy az első is írta, egészségügyi probléma esetén már van rá esélyed. Ha valóban van egészségügyi problémád akkor könnyebb a dolgod, ha nincs akkor az orvos jóindulatán múlik hogy segít-e. A háziorvosnál kéne kezdened aki írhat beutalót egy kivizsgálásra ahol megszerezheted a kellő a papírokat.

18 alatt viszont nem biztos hogy meg fogják csinálni (és lehet hogy nem is érdemes) mivel a melled még nőhet, és emiatt nem lehet garantálni a végeredményt. Ha operáció után még változik annak csúnya vége lehet.

2013. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
huu de ismerős helyzet! 14 éves lány vagyok 80G
2013. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nektek nem nagy, ugye? ha kinyúlik a triumphos melltartó, szerintetek milyen nehéz lehet???


sajnos válaszolni nem tudok, nekem "csak" 85/DD, de már így is fáj a hátam, nem beszélve arról, mennyire lógnak :( persze az TB-nek az nem jelent olyanfajta javulást, mint amit az első leírt, hogy nem bőgve öltözöl, nézel tükörbe, vagy indulsz el reggel... :(

2013. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy kényelmesen futni, ugrani tudsz velük? Mert én nem a sajátommal...
2013. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cumus ***** válasza:
Nem a háziorvosnál kell kezdeni, hanem direkt a kórházban pl. Szt Imre Bpest. Felhivod a plast.sebészetet és kérsz idöpontot. Ha a testsúly 0,5%-át mellenként eltávolitják, akkor a Tb fizeti. Dr Jósvaynál voltam én, a konzi ingyenes. Kméten Dr Kunos, Szegeden es minden nagyobb városban megcsinálják.
2014. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi sorstársam van itt ,85 G melleim vannak és fáj tölük a hátam,ráadásul normális melltartot se tudok felvenni,és az összes fiú csak a melleiket bámulja észre se vesznek engem,az én melleim nem lognak szép kerekek ,de félek hogy a suly miatt megerszkednek.

Nagyon sajnálom nagyom rossz lehet ekkora mellekel,en melltarto nélkül már nem is tudok megleni ami csak azért rossz mert ebben a méretben alig van melltartó.

2020. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cumus ***** válasza:
Nekem dr Jósvay, a Szt.Imrében műtötte a melleimet Tb-re. A fennti hozzászólásomban már írtam, hogy mi a kritériuma. Életem egyik legjobb döntése volt a mellkisebbítés. Nem muszály a háziorvost beavatni, legrövidebb út, direkt a plaszt.sebészt hívni. Dr. Jósvayt és a Szt.Imrét tudom ajánlani.
2020. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!