Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan érhetem el, hogy olyan...

Hogyan érhetem el, hogy olyan időleges tetoválásom legyen, amely nagyon hasonlít az igazira? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy alkalomra szeretném, de nagyon jó lenne, ha élethű lenne és megvan a határozott minta. Menjek el vele valakihez, aki csinál hennát? Vegyek ilyen nyomtatható tetováló papírt? Mit tudok csinálni? (meghatározott mintáról lenne szó) Fontos lenne, előre is köszönöm :) 17/L

2013. júl. 17. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy olyan boltba ahol nyomtatnak ilyen ragasztós tartós "tetoválást". Nekem pont tavaly nyáron volt a hátamon egy ilyen kacskaringós sárkány. 2 hónapig maradt fennt:D. Majd ott az üzletbe megkérdezik hogy "hoztál magaddal képet, vagy rajzoljak valamit?" pont mint egy tetkó szalonba. Oda adod a képet a csávó/csaj kinyomtatja neked megmondod hova ragassza fel (valami speciális trutymóval amivel fennmarad olyan sokáig), és tádááá:D akár az igazi:)
2013. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Uuuha ez nagyon jól hangzik, hogy tudnék ilyen boltokra keresni? Meg árban hol mozog? A két alkalomra kellene egy-egy 15-20 centis minta :)
2013. júl. 17. 23:26
 3/11 A kérdező kommentje:
*alkaromra, bocsi :D
2013. júl. 17. 23:29
 4/11 anonim ***** válasza:
húúúú hát én debreceni vagyok:D és ott van egy ilyen kisebb kertváros Józsa:D na ott józsán van egy ilyen üzlet. Azthiszem nekem azt a hatalmasat olyan 3500ft-ért csinálták. Egy 2x20cmes minta darabonként olyan 500 és 1000Ft között mozoghat. Attól is függ hogy színes vagy fekete-fehér mintát szeretnél:)
2013. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts, én is debreceni vagyok :DDD fekete-fehér felirat az egyik, a másik egy kis nonfigurativ, de meg tudom magamnak rajzolni :D viszont igy hogy tudom teljesen hogy hol van józsa, leirnád kicsit jobban hogy merre van az üzlet, kérlek? :)
2013. júl. 17. 23:38
 6/11 anonim ***** válasza:
naaa:D pacsiiit:D Debrecen jóó hely:D háááát izéé:o nagyon nem emlékszek ráá.. de valahol egy fagyizó környékén csinálták egy házba, aminek egy része egy szalon volt. Rövid a memóriám:S
2013. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, egész jó hely :DD Utolsó kérdésem hogy ez nagyjából milyen hely? Úgy értem tetoválószalon ahol mellesleg ilyeneket is nyomtatnak vagy pl ilyen kis fényképes-ajándék készítő hely, esetleg egy nyomda... ? csak hogy mit keressek majd :D Vagy nincs esetleg facebook vagy akármilyen elérhetőségük? nagyon érdekelne :) Bocsi a zaklatásért :D
2013. júl. 17. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:
semmi extra, csak egy ház. azthiszem ki volt még tavaly nyár elején rakva a ház elé egy ilyen táblaszerűség hogy nyomtatószalon vagy mi:D ..:D nem baj hogy "zaklatsz" szeretnék segíteni, csak éppen már én se nagyon emlékszek a helyre. lehet már bezárt:S
2013. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fuuh, ha bezárt akkor nem is tudom mit csinálok... holnap megnézem :) Mindent köszönök :)) <3
2013. júl. 18. 00:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, semmiség! Ha nemtaláltad meg akkor írj és én addig keresek neked valami debrecenhez közel eső ilyen szalont oksi?:3
2013. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!