Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy bírtátok a felkar tetovál...

Hogy bírtátok a felkar tetoválást?

Figyelt kérdés
Nekem külső, és belső részre is kiterjed a minta körbe. Tudom, mindenkinek más, de kíváncsi vagyok ki, hogyan élte meg!
2013. júl. 18. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem teljesen tele van könyéktől vállig az egész.

Hááát... :/ A karom belső felén elég durva volt, még szerencse, hogy ez nem folyamatos fájdalom. :) A külső fele nem fájt , csak nagyon picit, a vállamra a csontoknál meg kent a srác valamit, ami érzéstelenítette, szóval ott sem fájt. :)

Amikor kétszer ment át az érzékeny területen, az még elég durva volt. :)

Elég jól bírom a fájdalmat, de volt azért , hogy nehezen vettem a levegőt. :)

Amikor gyógyult, semmi problémám nem volt vele, égett 1-2 napig, de kenegettem Bepanthennel és nagyon szép lett. :)

28N

2013. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A bal karomon szinte alig éreztem, kívül-belül, viszont a jobbon mindenhol annyira fájt, hogy azt hittem beszarok.
2013. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy belül lesz majd "vicces" a történet, külső résztől annyira nem félek, csak picit :P
2013. júl. 18. 09:48
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszló ez érdekes :O nekem jobbon lesz, bár nem tudom számít-e, de direkt úgy választottam időpontot, hogy ne legyen éppen női bajom :P
2013. júl. 18. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem számított, hogy épp megvan-e vagy sem. :D
2013. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!