Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Gáz, ha dalszövegrészletet...

Gáz, ha dalszövegrészletet varratok magamra?

Figyelt kérdés

Nem ezekre a gagyi mai szövegekre tessék gondolni. :)

A "Stairway To Heaven" pár sorát tetováltatnám magamra. Alig 5 éves lehettem, amikor először hallottam, azóta is az egyik kedvenc zeneszámom. Valahol megörökítené a kapcsolatomat édesapámmal is, mert nagy Led Zeppelin rajongó az öreg, neki köszönhetem a zenei ízlésemet voltaképpen. És, ami fontosabb, nélküle -mármint édesapám nélkül- biztosan nem az lennék ma, aki vagyok.

Mennyire lenne gáz? :)



2013. júl. 20. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
király vagy! :)
2013. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválást mindenképp csak abban az esetben támogatom, ha valami értelme, jelentősége van az ember számára. (tehát, nem egy lepke, virág, vagy delfin, ami húdejólnézki)

Neked ez fontos, ezért viseld magadon.

2013. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép ötlet, ha van számodra jelentése, már nem gáz. Király az apukád, és te is. :) Az már más kérdés, hogy ki mit gondol róla, én addig egy tetoválást sem ítélek el, amíg nem tudom mögötte a történetet, és szerintem minden tetkó szép (persze az igényes darabokra gondolok), ha a viselőjének jelent valamit, akár magamra varratnám, akár nem. Persze ez csak az én véleményem, mindenki máshogy gondolkozik ebben a témában.
2013. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt! A tetoválásnak legyen valami értelme. Nézd meg mondjuk Johnny Depp tetkóit! Mindegyiknek van egy története. Ahogy látom, sokat jelent neked édesapád és szeretnél valahogy tisztelegni is előtte. Örülök, hogy nem hirtelen fellángolásból akarsz varratni, hanem célja van. :) Mellesleg a dalszövegrészlet klassz tetoválás téma. Én is szeretnék majd egyszer néhány, számomra sokat jelentő sort magamra varratni.

Szóval azt mondom, menj és csináltasd meg, mert van értelme és tényleg nem gáz, hanem király, hogy valaki így gondolkozik! ;)

2013. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D
2013. júl. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!