Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Boxzsák készítés? Hány cm-es...

Boxzsák készítés? Hány cm-es legyen? Szeretnék itthonra boxzsákot, és varratok varrónővel. Mekkorát érdemes?

Figyelt kérdés
Nem boxoltam még soha, így nem tom hogy mekkora kellene.Illetve az se tudom, hogy ha nagy lenne rúgnám e vagy csak ütném, de szerintem rúgnám is.Sokan 140x40-5 öset mondtak.Akkora kellene?
2013. jún. 13. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello! 20/5764575 Mondjad neki, hogy az a gyerek ajánlotta akinek a 150. zsákját készítette. (Emődi srác):D


Marhabőrből készíti. Erős és strapabíró. Egyébként Budapesti a készítő. Nála érdemes. Én egy 150x40 zsákot varrattam és 27E-be került. + megtömte majdnem 50kg-osra meg adott mellé még 16kg tömőanyagot.


Egyébként ez már elég nagy zsák ami nekem van. Utólag vissza gondolva elég lenne egy 130x40-es is. De mindenképpen bőrt vegyél.

2013. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!