Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen minta lenne, amibe...

Milyen minta lenne, amibe illik 2 dátum?

Figyelt kérdés

Két nagyapám halálának dátumát szeretném felvarratni, de egyenlőre nincs olyan ötletem, ami nyerő lenne...


Jobb csuklómon és bal alkaromon, valamint bal lapocka/váll/mellkasomon van már minta... Hova lenne jó?


Örülnék pár ötletnek... nyilván nem erről lesz a fix, csak ötletet szeretnék...


2013. júl. 23. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én eltudnám ezt képzelni egy infinity tetkóba, bár lehet, az nem jó, mert ugyebár a halálukról van szó, de szerintem amúgy simán is felvarrathatnád őket, minta nélkül a karodra vagy nem tudom :)
2013. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nekem is megfordult a fejembe, de nem szeretném ennyire konkrétan. Valamilyen nagyobb mintában "elrejtve" gondolkodom...
2013. júl. 23. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom vallásos vagy-e?

de én pl tökre el tudnám képzelni hogy egy kereszt van a hátadon és a kereszt vizszintes + függőleges részébe van az évszám római számokkal

2013. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami oldschool tengerész jellegű minta két szalaggal, benne a dátumokkal szerintem tök jó lenne. Fecskék vagy esetleg iránytű, ezekből a mintákból ki lehet hozni valami fa.sza ideológiát, a legtöbb emléktetkó ilyen, és nem véletlenül.
2013. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kereszt tuti nem, de nem a vallásosság miatt ..


az iránytű tetszik, ebben gondolkodom picit, köszi

2013. júl. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!