Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meglévő tetoválás kibővítése?

Meglévő tetoválás kibővítése?

Figyelt kérdés

van már egy tetoválásom a hátamon, nem nagy, de szerintem pont rosszul van elhelyezve ahhoz, hogy az újat mellé tudjam igazítani... Lenne valami ötletetek, hogy lehetne megcsinálni? Mindenre nyitott vagyok! Már azon is gondolkodtam, hogy egy kalitkát "lógatok" alájuk, és a kalitka láncán lenne a szöveg. De ahhoz, hogy az arányok megmaradjanak, jóval nagyobb kalitka kellene...


Mutatom a képet, hogy könnyebb legyen elképzelni:

[link]


És amit szeretnék:

Nem hajlok semmi szélnek,

Pusztító jégverésnek,

Úgy állok rendületlen

Magyarnak születtem!


(Rab madár, hogyha voltam

Kitéptem minden tollam,

Áruló sosem lettem

Magyarnak születtem)


A második versszak opcionális, ha kell az összhanghoz, felhasználható. A négy sorból lehet kettőt is csinálni


Annyira nincs ötletem... valaki tudna segíteni???


2013. júl. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

és hogyha a kalitka a versből rajzolódna ki?

mármint a mondatok formálnák a kalitkát :)

2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


képversként ?

2013. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem ahhoz sok a szöveg, hogy abból rakjam ki... 1-2 szó még oké, így nekem sok. a képverssel szintén az a bajom, hogy sok, másrészt, nem tudom elhelyezni... :(
2013. júl. 25. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy gondoltam, hogy abban ugye lehet kisebb nagyobb betű. a kalitkához meg pont, hogy sok betű szükséges.

ha a bal válladról lenne belógatva a kalitka, azt egész hosszan, mondjuk a legelső, legalsó madárig be lehetne lógatni vagy nem kéne akkor belógatás, hanem a kalitka méretét megnövelve képversé formálva simán elférne ott és akkor olyan lenne, mintha abból szállnának ki a madarak.

2013. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, értem mit írsz, azt, hogy sok, úgy értettem, hogy mintának sok.. nem akarom az írást annyira cicomázni.. vagy magában, vagy max vmi kerettel gondoltam...

esetleg ötlet, hogy hol mutatna még jól? két alkarom belső felén van, egyiken egy dátum a csuklómon (alatta lesz nemsokára egy lótusz), másik alkarom belső felén egy elég nagy rózsa.

Hasra nem szeretném, jelenleg van rajtam +15kg, meg ugye terhesség is lesz majd (remélem), szóval úgy szeretném, ahol szép marad...


elöl is tetszene, de a madarak előre jönnek :)


[link]

2013. júl. 25. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!