Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vonatkozik-e valamilyen...

Vonatkozik-e valamilyen írott, vagy íratlan szabály tetoválás viselésére a közhivatalokban ( vagy egyáltalán irodai munkát végzőkre nézve)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Van közhivatalban dolgozó (idősebb) férfi, akinek az arcán van tetoválás. Szerintem nincs szabály ami tiltaná.
2013. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz akkor olyan helyekre tetováltass amik rövid ujjú ingben takarva vannak. szabály nincs, de nem szeretik.
2013. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így sejtettem én is...bár akinek az arcán van....na ő valószínűleg valami miatt kivételes helyzetben lehet...:)
2013. júl. 30. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
törvénysértésnek számít a tetoválások miatt diszkriminálni, mégis mindenhol megteszik, úgysem tudod bizonyítani hogy ezért nem alkalmaztak. ráfogják arra hogy már be van töltve az állás, nem vagy elég képzett, stb, de tény hogy a legtöbb munkahelyen a nulláról indulsz ha látható helyen van tetoválásod. ilyen primitív ország ez.
2013. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor a következőt is "el kell dugni" majd valahova...:-/
2013. júl. 31. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!