Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 18 Éves vagyok fültágítót...

18 Éves vagyok fültágítót szeretnék már rég óta de?

Figyelt kérdés
Tehát fültágíót szeretnék már pár éve nem nagyot 12-14 mm , de anyum sehogysem tudom rávenni, akármennyiszer elmondom nem enged, azt mondta ha megcsináltatom, vagy ha kiszuratom a fülem pakolja is össze a cuccaim és mehetek el otthonról de többé őt ne keressem. Szüleim elváltak apum támogat, de ettől függetlenül még nem akarom annyumal tönkretenni a kapcsolatunkat teljesen tanácstalan vagyok mindenkép kifogom szuratni a fülem de ha tényleg kidob utána már nemtudok mit tenni... Ti miképp döntenétek ?

2013. júl. 29. 23:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány ?
2013. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú, bocsi kihagytam, volt régebben nyelv pc-m de arról nemtudott, Amúgy baráti társaságomba mindenkinek van valami (pc,tetoválás,tágesz vagy van olyan akinek mind 3 is)
2013. júl. 29. 23:04
 3/11 anonim válasza:
0%
Ha tényleg szeretnéd csináltasd meg! (szerintem) Elég nagy vagy , ahhoz, hogy eldöntsd mit akarsz, főleg ha pasi vagy. Én 15éves lány vagyok, egy év múlva lesz piercingem, szüleimnek már mondtam. Nem tudnak ellene semmit se tenni, hisz 16-tól már illegális mindenkinek. Belenyugodtak. már két éve akarok. Nem tudom milyen szigorú anyukád, de engem nem érdekelne, főleg a te korodba. Nagy vagy. Illegális minden..stb. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert annyuddal kapcs;)
2013. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát anyum kurv*nehéz eset, szinte mindenbe beleszól ,hogy öltözködök/mit csinálok/ stb. sokszor megbánt bocsátatot még soha nemkért, pedig nemvagyok rossz gyerek, de miután megbánt egy fél óra múlva már tök normális de engem már ezzel full kinyír lelkileg is meg idegileg is, ha meg tényleg úgy döntök ,hogy lesz akkor is biztos én leszek a hibás pedig rtényleg minden jogom megvan hozzá szerintem
2013. júl. 29. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj a te tested, a te életed azt csinálsz vele amit akarsz. Plusz 18 éves vagy már van törvényileg szabad akaratod a szüleid már nem szólhatnak bele semmibe. Ha elakarsz érni valamit akkor tedd meg, senki ne parancsoljon neked, de viseld a következményeket is.

Anyud jót akar a fültágító nem éppen egy jó dolog, ronda lesz a füled tőle, meg van egy ismerősöm akinek lerohadt a fülcimpája mert nem bírta, a tágítót. Csinálhatsz amit akarsz már nagykorú vagy de viseld is el a következményeit.

2013. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Barátaim közül is 90% aztmondja ,hogy csináltassam meg de túl nagy ár ahoz ,hogy örökre töngretegyem a kapcsolatom vele ,ha meg nem lesz akkor meg nekem lesz szar később hogy nem éltem ki magam még fiatalon amikor volt rá lehetőséem
2013. júl. 29. 23:15
 7/11 anonim válasza:

bocs az offért de utolsó az legális nem illegális ne keverd:D


És amúgy nem fog kidobni ne aggódj csak ezzel próbál fenyegetni..csináld meg nyugodtan meg fogja érteni hogy te ezt szeretnéd meg majd serintem úgyis kinövöd ezt..na hajrá:)

2013. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ezaz mindenki aztmondja ,hogy csiáljam csak az a baj,hogy egész életembe fontosabbnak tartottam másokat mint magamat ezért nemigazán tudok megbántani senkit, de hát majd lesz ami lesz :)
2013. júl. 29. 23:21
 9/11 anonim válasza:
Bocs, legális. Nem illegális :DD
2013. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Komolyan szükségem van fültágítóra? Én először ezt a kérdést tenném fel magamnak.

Pár év múlva ha már megunom a tágítót, akkor vajon, hogy fog kinézni a fülem? Ez a második kérdés amit feltennék magamnak

2013. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!