Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normális hogy ennyire kifakult...

Fjszdrr Norbert kérdése:

Normális hogy ennyire kifakult a tetoválásom? (Kép lenn )

Figyelt kérdés
Már majdnem teljesen lehámlott , ma 8. napos , és ez normális hogy ilyen sötétszürke lett a feketéből? Kép: [link]

2013. júl. 31. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ezért vannak a korrekciók, ahol én csináltattam, ott pl ingyen volt. Amúgy lehet, csak a vaku miatt néz ki, és amúgy pont annyit kopott, amennyit kell, csak nem tudod, hogy az még normális.
2013. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
napon ilyen színű sajnos , majd eltelik két hét , megyek vissza és majd megmutatom :)
2013. júl. 31. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem egy éve van tetkóm, fekete szintén, de ennyire nincs megkopva. minimális kopás az oké, mert annyira ébenfekete nem marad, mint amikor frissen van csinálva. lehet, hogy nem a megfelelő helyet választottad tetoválás céljából és a festék nem megfelelően lett beleütve a bőrbe, vagy pedig a festék nem volt éppen a legjobb minőségű.
2013. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
amugy a vaku azért világosít a tetkón , nem ennyire világos.. tudtam hogy idővel kopok de még 2 hetes sincsen :S maximum átvarratom még 1x.:)
2013. júl. 31. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy kevés a festék? nekem egy nonfiguratív tetkóm van, sok festékkel és domború is. apám tetoválása nem domború egyáltalán, kevesebb a festék is a bőrében. nem értek hozzá, de erre tudom tippelni
2013. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az sem jó, ha túl sok festék van az ember bőrében, az aranyközépút itt is a megoldás.
2013. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
teljesen lehámlott , már , és ilyen színe van , és elvileg fekete lenne a tetoválás : [link]
2013. aug. 1. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:

szabad tudni, hogy hol/kivel csináltattad ezt a tetoválást?

mert ha normális szalonban készült volna, akkor garantáltan nem így nézne ki.

2013. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tetováló művész csinálta , háznál szalonban :) 20 éve tetovál , és szép munkákat ad ki a kezéből ,keden lessz 2 hetes a tetkóm , vissza megyek , és átüti :) Túl sok festéket dobott ki a bőröm.
2013. aug. 1. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:

nem kekeckedésből, de én nem biztos, hogy hozzá mennék vissza. ahhoz képest, hogy 20éve tetovál, ez nem éppen minőségi munka ami a te bőrödre került általa.

de persze te tudod, csak szerintem jól gondold meg.

2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!