Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Munkahelyen mennyire tűrik el...

Munkahelyen mennyire tűrik el a tetoválásokat?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva vagyok 18, akkor fogok az egyik felkaromra tetováltatni. Még van egy évem a gimnáziumból, de utána úgy tervezem, hogy cukrásznak fogok tanulni. Egy cukrászdában eltűrik az ilyesmit?


Illetve csak kíváncsiságból: melyek azok a munkahelyek, ahol nem tűrik el az ilyesmit? Sok embertől hallottam, hogy csak bizonyos helyeken nem tűrik. Gondolom ilyen bolti eladó, vagy hasonló.


2013. júl. 31. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
minden ami iroda.
2013. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem látszik ki belőle semmi addig nem fognak diszkriminálni cukrászként. De érdemes olyan méretűt tervezned amit biztosan takarni tudsz nyáron 40 fokban is.
2013. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagy álmom, hogy a mellkasomra tetováltassak. Sajnos vagy hát nem sajnos, általános iskolai tanárnak készülök. Azt hiszem nem is kell mondanom, hogy soha nem vennének fel :/ Biztosan pedig nem tudom vállalni, hogy mindig takarásban lesz.

18L

2013. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes kérdés! Barátnőmnek van tetkója és valami telefonközpontban dolgozik (azt hiszem). És a tetkója látható helyen van. Szerintem, a munkaadót nem érdekelte, hogy tetkós vagy sem, mert a lényeg, hogy az alkalmazott jó megjelenésű, kedves, intelligens, udvarias és türelmes legyen. És a barátnőmnek megfelelt az állás
2013. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3., óvodapedagógus vagyok, látható helyen viselek több tetoválást. ne gondold, hogy ez behozhatatlan hátrány. persze nem pozitívum, mert milyen az ember- első ránézésre ítél. de ha bebizonyítod, hogy értesz ahhoz, amit csinálsz, akkor a kutyát sem fogja érdekelni, hogy van-e rajtad "extra", vagy nincs.
2013. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Köszi, ez egy kis vigaszt nyújt számomra (:
2013. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!