Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szombaton lesz 10 napja hogy...

Szombaton lesz 10 napja hogy tetoválást csináltattam de meghívtak egy medencés bulira amit nem szeretnék kihagyni. A tetoválás teljesen lehámlott már. Be mehetek már vízbe vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

mit mondtak mennyi idő után érheti víz?

ha még sok van hátra, inkább ne

2013. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már lehámlott akkor az ég világon semmi baja nem lesz a víztől. menj nyugodtan.
2013. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 napot mondták amúgy...köszi a választ:)
2013. aug. 1. 19:15
 4/5 SzilKa ***** válasza:

Én 2-3 hetet szoktam mondani a vendégeimnek, hogy ne áztassák, ill. napoztatni is tilos ez alatt az idő alatt. A 10 nap elég kevés, hiába hámlott már le a felszínen, alatta még nem tökéletesen gyógyult a tetoválás.

Én nem javasolnám, de ha megkockáztatod és utána kifakul, akkor ne a tetoválót hibáztasd majd! :)


egy tetováló

2013. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt sosem értettem... képesek lennél egy medencés buli miatt kockára tenni a tetoválásodat? Ha egyszer 2-3 hét akkor annyi, ha a fene fenét eszik is. Nekem 2 napos a tetkóm és ha kimegyek pl cigizni az udvarra rohanok az árnyékba és takarom a kezemmel, vissza pedig szintúgy. És igaza van az előttem szólónak, nem törődtök vele rendesen, utána a tetováló a nyomi meg a hozzá nem értő... most azt fogod mondni de igen te törődsz vele. Csakhogy ha ez így lenne még a kérdés sem merült volna fel benned, nem hogy még le is írd.. :) Nem bántani akarlak, de vigyázz rá és tarts be mindent amire kértek :) menj el bulizz egyet, de ne medencézz, jó lesz az úgy is ;)


25/N

2013. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!