Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ebben a munkakörben hátrány...

Ebben a munkakörben hátrány lehet egy egész karos tetoválás?

Figyelt kérdés
Tele akarom varratni magam, legalábbis az egyik karomat, a mellkasomat, a hasamra és az egyik lábamra is szeretnék pár tetkót és mindenképpen állatokkal szeretnék foglalkozni. Pl. valami állatorvosi asszisztens lennék, vagy állatkiképző vagy ilyesmi :) Ugye ez ilyenkor nem hátrány?
2013. aug. 4. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál nem tudom mennyire nézik, ha vállalkozásban csinálnád a kutyát nem érdekelné nyilván, de ha munkaadó keze alatt tevékenykedsz akkor beleköthet, és keres mást
2013. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez komoly? Van olyan munkahely, ahol kikötik, hogy nem lehet tetkó, ez azt jelenti, hogy ne látszódjon. Ha a HR-esnek ellenszenves vagy emiatt, nem fognak felvenni. Ez hátrány. Ha már felvettek, akkor tökmindegy.
2013. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan közlik, hogy a tetoválások miatt nem vesznek fel, mehetsz feljelentést tenni, ugyanis ez negatív diszkrimináció. Nézz utána ha érdekel a dolog, idén már volt pont egy ilyen ügyem és megbüntették a céget, de rengeteg ilyen eset van. Az a baj, hogy az átlag magyar meg van félemlítve, nem bízik a törvényekben, pedig már rég nincs olyan, hogy azért nem alkalmaznak mert tetoválásod van, csúnya vagy, nő vagy, akármi vagy. Ha megvan a végzettséged amit megkíván az állás, akkor hajrá. Ne hagyd magad, nem szabad.
2013. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ez komoly. Mi ebben olyan nagyon hihetetlen? En mar egy ideje segedkezek az itteni menhelyen es sokszor lattam tetovalasokat nemcsak az asszisztenseken hanem az allatorvosokon is. Ezert ugy gondolom hogy ez olyan dolog ami itt, ebben az 'életvitelben' teljesen elfogadott. Csak gondoltam megkerdezem. Amugy köszi mindenkinek!
2013. aug. 4. 18:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy még csak 17 vagyok és lesz néhány év mire odakerülök hogy dolgozzak, es mar a felkaromon van egy tetovalas, es az egyesuletben vagy akarhol ezek az emberek soha nem neztek ki miatta, igy szerintem akkor se lenne gond ha így dolgoznek köztük
2013. aug. 4. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahova én hordom a kutyusomat ott is van egy tele tetovált orvos...nagyon fiatal és mindenki nagyon szereti....és nem magán.... és a szüleim mesélték gyerek koromban hogy anya egyszer bement az ügyeletes fogorvoshoz aki egy szakállas, agyon tetovált ember volt és harley-val jött és köpeny nélkül anyát ellátta mert ő volt az első és már sírt a fájdalomtól... szóval nem mindenhol hátrány, munkáltató válogatja ;)
2013. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!