Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülne ehhez hasonló...

Mennyibe kerülne ehhez hasonló méretű, stílusú, színű és igényességű tetoválás elkészíttetése? És kit ajánlanátok hozzá? Ilyen egészen aquarell szerű stílust még senkinél nem láttam.

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 6. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 30e, ha nem boltban csináltatod. A szín és a részletesség dobja meg az árat.
2013. aug. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet mindenképp szalonban csináltass!

40 körül lehet egy ilyen kb...

Hol laksz?

2013. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted igen, de ha nincs rá plusz 10-20 ezer forintja?!... :)

Vannak korrekt emberek, akik megcsinálják otthon is steril körülmények között ugyanúgy, mint egy boltos. Sőt, még várni se kell rájuk, és talán jobban is odafigyelnek...

2013. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzilKa ***** válasza:

20-30ezer, szalonban.


Utolsó, nagyon kevés otthon tetováló van, aki jó a szakmában. Vannak, de nagyon kell figyelni, a kontárok sajnos sokkal többen vannak. Mint ahogy a szalon sem garancia sajnos a profi munkára.


Hasonló vízfestékes hatásút Hami csinál a Tattoo face-ben, de mármelyik profi tetováló képes ilyet elkészíteni.


Én is szemeztem már ezekkel a vízfesték hatásúakkal. :)


Egy tetováló

2013. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as...

Ha nincs plusz 10-20 ezer Ft-ja, hogy szalonban csináltassa és ne otthon a konyhában a Bélával, aki nagyon ügyes gyerek persze, akkor várjon fél évet, amíg összeszedi a pénzt. Nem hiszem, hogy egy esetleges rossz tetkóval akarná leélni az életét, ahelyett, hogy gyűjtene egy ideig rá.

Én még nem láttam olyan tetoválást, ami profi munka és otthon készült... :/

"Szerinted igen, de ha .." Igen, SZERINTEM. Mivel ez a GYK és véleményt kell írni. Nem írhatom, hogy az XY szerint, mivel én válaszolok.

2013. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: nyugi, nem kell kiakadni.



Négyesnél az igazság, még az is lehet, hogy a válaszadónál ellehet intézni az említetthez hasonló tetoválást! :)

2013. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, főleg a 4esnek, csekkoltam a tattoo face-t és tényleg jónak tűnnek.

Egyébként valóban nincs plusz 10 000 ft-om, de az a jó a hosszú várólistában, hogy van idő gyűjtögetni :) (Nem kockáztatom a pénz miatt, hogy egy életre elrondítsam a testem)

2013. aug. 15. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!