Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Nektek tetszene, ha az...

Fiúk! Nektek tetszene, ha az egész hátamra varratnék egy ilyet? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

mielőtt még elkezdenétek oltogatni, vegyétek figyelembe, hogy csak véleményeket kértem, és hogy a válaszaitok nem fogják befolyásolni a döntésemet!

15/L



2013. aug. 14. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

hát ha már ilyen személyesen nekem szólt a kérdés akkor: nem zavarna, mert szemből szeretem csinálni....


16/F (igen hazudtam, nem is csinálom)

2013. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem. Jobban szeretem ha nincs tetoválás egy nőn.
2013. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszene.
2013. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönne :D. Tetszenek a lányok hátán lévő tetoválások és a csontvázakat is bírom !
2013. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15 évesen még nagyon,de nagyon ráérsz ezzel. Most divat a halál,meg a halálfej de ha kimegy a divatból gáz.

Meg szerintem egy lánynak nem állnak jól az ilyen egész hátas tetkók.

A képről: nem jön be...

2013. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
azok a lányok akik cigiznek , energiaital dögivel + tetoválás rögtön mennek
2013. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsit most kilógok a válaszolók közül, mert lány vagyok, de nekem nagyon tetszik ez a minta. Én is hátamra szeretnék varratni majd (inkább lapocka). Ha később nem bánod meg (tehát XY év múlva is szeretni fogod ezt a motívumot), akkor hajrá, de ha nem vagy biztos benne, akkor várj még vele. Ha egy félév, év múlva is tetszeni fog, akkor biztos nem bánod meg. Csak azért mondom ezeket, nehogy olyat varrass magadra, amit utána utálni fogsz, főleg mivel egész hátas tetoválást szeretnél. Sok sikert hozzá azért! :) 19/L
2013. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Imádom a tetovált lányokat, és ez a minta is nagyon tetszik így monitoron, DE!! egy lány teljes hátán nem tetszene, sötét hangulatot sugároz.
2013. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Akár csak a 7-es én is lány vagyok. Nem értek vele eggyet, mivel még fiatal vagy hozzá, megcsináltatod és pár év múlva lehet, hogy nem fog tetszeni. És ha így lesz akkor nem tudod leszedetni csak úgy hogy olyan ronda folt marad a helyén. Mivel az egész hátadat szeretnéd így takarni is nehezebb, például egy alkalmi ruhához szerintem hülyén néz ki ha kilóg a tetkód. úgy gondolom ha csináltatsz is akkor ne az egész hátadra. Plusszha egy komolyabb munkahelyre akarsz bekerülni lehet, hogy egyből hátránnyal indulsz. Ez az én véleményem.
2013. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez a minta szerintem nem előnyös, ez nekem nem tetszene...

Viszont vannak igazán szexy tetoválások, azok jöhetnek minden mennyiségben :)

2013. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!