Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi alapján választanak az...

Mi alapján választanak az emberek tetkó mintát?

Figyelt kérdés
Most hülyülök meg, 41 éves férfi vagyok és valahogy egyre nagyobb igényem lenne egy igazi tökös macsós tetkóra. Csak nem tudom mit kellene, mert nem vagyok vallásos, gyerekes dolgot sem szeretnék. A vállamra, hátamra, mellkasomra tetetnék. Egyelőre nézem a szak-weblapokat.

2013. aug. 18. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában valami jelképeset választanak, ami fontos számukra az életben. Pl.: üvöltő farkas - erő. Ez az egyik, amivel találkoztam.
2013. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 35 évesen hülyültem meg :) mindenképpen olyasmit keress ami jelent számodra valamit,ami téged szimbolizál,rád vall. Csupán divatból ne varrass magadra valami semmitmondó baromságot mert azt meg fogod bánni :)
2013. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MEG NE KÍNAI JELEKET !!!!!!!!!!!!

nézegesd a képeket, fordíts rá időt, mert nem egy lemosható dolog..

biztos lesz olyan amivel azonosulsz és tetszik is

2013. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:

A szak-weblapok nézegetése után keress fel egy jobb tetoválóművészt, és beszélgessetek arról, hogy mik tetszettek kb a weben található tetoválások közül (stílusban, stb), illetve hogy mik állnak hozzád közel. Utána ő már tud javaslatokat tenni és tervezgetni Neked.


egy tetováló

2013. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én például rengeteget nézelődtem a neten, sorra vettem egy csomó mintát, ami tetszik, és végül csak úgy beugrott, olyan "aha, vagy hűha" érzés volt, és már tudtam, hogy mit szeretnék. Olyan dolgot keress, ami jelent neked valamit, pl. ami kapcsolódik az életfelfogásodhoz, lehet ez szimbólum, jelkép, vagy egy olyan állat/növény, stb. képe, ami fontos neked, vagy van valamiféle jelentése. Szánj rá egy pár hónapot, és ha már van egy ötleted, ami tényleg tetszik, felkeresel egy jó tetoválószalont, ott elmondod, mit szeretnél, és megtervezitek ott a végleges mintát. Sok szerencsét hozzá.
2013. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!