Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik szinte bárkit megkaphatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szinte bárkit megkaphatnak, mi alapján választanak párt?

Figyelt kérdés
És az ilyen típusokért általában a legjobbak vannak oda... mégis mi alapján mondják azt valakire, hogy igen, ő kell, ő több mint mások?
2013. jún. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
kisugárzás, vonzalom, közös érdeklődés. mint tudjuk alapból nem tetszik mindenki mindnekinek...
2013. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alapján,akik nekik bejönnek,ez emberfüggő,hogy kinek mi a szép.Ízlések és pofonok.
2013. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antonius Caepio ***** válasza:

Ezt érezni kell, nem pedig megmagyarázni.


Normális esetben nem azért választ valakit az ember, mert "jobbat" vagy "szebbet" nem kaphatna meg, hanem azért, mert úgy érzi, hogy ő kell neki.

2013. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisugárzás. Nem azt mondom, hogy a világon bárkit megkaphattam volna, de igencsak volt választék. Végül nem azt választottam, akit külsőleg először kinéztem magamnak, holott ő is érdeklődött irántam. Hanem azt, akivel igazán jól éreztem magam, akivel biztonságban éreztem magam, akire fel tudtam nézni, aki meg tudott nevettetni, aki a legmagabiztosabb volt, ugyanakkor velem végtelenül érzelmes. Először csak haver volt, lassan, észrevétlenül szerettem bele.
2013. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akire azt mondják,hogy szinte bárkit megkaphat,általában az marad egyedül.Rám is azt mondták,ahhoz képest mégis ott tartok,mint a sok okádék.
2013. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért jön mindenki a kisugárzással? Mi ez Fukusima? Mindenki a kisugárzásról rizsál, de csak a jóképű, vagy átlagos pasiknak van. Mert a ronda "kisugárzását" csírájában elfolytják. A sok megalázás gúnyolódás. Kicsi kortól történő megkülönböztetés, magány rányomja béjegét az ember lelkére. Megsebzi, lelki nyomorékká teszi azt. Hogy lehetne kisugárzása annak, aki meg sem szólal és már utálatosan bánnak vele? Az unokatesóm szépfiú bármilyen csajt megkaphat. Van kisugárzása, ami a szépségéből fakadó önbizalom. Mert akit folyton dicsérnek és szeretnek nem veszíti el az önbizalmát.
2013. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!