Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » HELP! Szöveg tetoválásnak?...

HELP! Szöveg tetoválásnak? Olvasd végig mielőtt azt hiszed hogy divat tetkó.

Figyelt kérdés

Eredetileg a szöveg ez lett volna "Csukd be a szemed és a világ olyannà válik amilyenné akarod!".... a mondanivalója nagyon megragadott, sokat jelent nekem. Szeptember 22.én megyek tetováltatni viszont a tetováló azt mondta túl hosszú a szöveg, és a minimum betűméretből is nagy lenne... (sőt még kép is van hozzá)

Szóval szeretném a segítségeteket kérni, hogy olyan szövegeket mondjatok nekem aminek a mondanivalója az vagy hasonló az eredeti elképzelésemhez. Gondoltam arra, hogy "Merj álmodni"....de abból már túl sok van azt hiszem

köszönöm a segítséget


2013. aug. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
És... ha körbeérne? Vagy egymás alá, esetleg valami minta közé ékelve?
2013. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szija hova szeretnéd a szöveget?

mert ha pl alkarra akkor szerintem simán lehetne kétsorrba is írni úgy meglehetne csinálni

2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eredetileg is minta közé lenne rakva. Csak nem akarok túl nagy tetkót... a lapockámra akarom. Én is két sorosra akartam csak a tetkós azt mondta ha annyira kicsire veszi össze a betű méretet akkor egy idő után összemosódnak a betűk.
2013. aug. 22. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:

,,Behunyom a szemem, mivel látni akarok."


egyébként úgy is meg lehetne oldani, hogy 3 sorban tetoválja:

Csukd be a szemed

... és a világ olyanná válik

......amilyenné akarod.

A pontok pedig a távolságok... annyira nem értek hozzá, de szerintem úgy jó lenne.

És még valami, egy idézetes oldal, amiben sok idézetet találsz: citatum.hu

2013. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tetkós azt mondta 5 sor lenne minimum. :/ Mert ha kissebb betűvel csinálja később összemosódik.
2013. aug. 23. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:

mekkorában akarod, hogy ennyire törni kéne a szöveget?

egyébként igaza van az összemosódással, akármilyen szépen is van megcsinálva, idővel terül a bőrben a festék, és nagyon sok ismerősöm bánja is már hogy nem hallgatott annak idején a tetoválóra, és túl kicsi betűméret mellett kardoskodott.

2013. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!