Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tetoválásnak így kell...

Egy tetoválásnak így kell kinéznie? Képekkel, többi lent?

Figyelt kérdés

egy nagy nonfigurativ tetoválást csináltattam a kezemre 3 hete de még nincs be fejezve.. de nem tudom, hogy így-e kellkinéznie vagy ez természetes HOGY MINTHA ILYEN FOLTOS LENNE nemtudom, hogy látszik a képeket.. ez természetes vagy mit mondjak a tetoválónak hogy javitsa ki avgy szinezze be újra AZ EGÉSZET..? esetleg ki dobta a bőröm? nem csináltam jól valamit: így kenegettem: első két napon 2-3 óránként vastagon körömvirággal, aztán neugranormonnal 2 óránként vékonyan! mi lehet abaj, miért foltos??nem szalonban csináltattam..!!

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

esetleg nem bírja a bőröm a tintát?



2013. jún. 14. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz minőségű tintával csinálták, azért ilyen. Érdemesebb lett volna szalonban megcsináltatni.
2013. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még jó, nekem is ilyen lett a tetkóm. Majd mutasd meg, ha a tetováló úgy gondolja, hogy szükséges úgyis átmegy néhány helyen.
2013. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet a rossz minőségű festéktől, nem megfelelő kezeléstől, vagy attól is foltos a minta, hogy nem ütötte elég mélyre a tintát.

a kezelésedben én annyit kifogásolnék, hogy vastagon nem szabad bekenni krémmel a tetoválást. nem szabad állni a krémnek rajt. lehet, hogy emiatt lett foltos.

valamint az sem mindegy, hogy hol, milyen szalonban csináltat az ember tetoválást.

de, mint írtad: nem szalonban tetováltattál, meg is lett az eredménye neki.

most vagy azt csinálod, hogy keresel egy rendes szalont ahol kijavítják a dolgokat rajt A-tól, Z-ig, mert nem csak a foltossága az ami szembetűnő, hanem a vonalvezetés és hagy némi kívánni valót maga után, vagy pedig így marad a tetkó.

"olcsó húsnak híg a leve" tartja a mondás.

és mivel nem szalonban csináltattad, így a kezelés sem volt megfelelő: bár szalontól függ, ki mit tanácsol, nekem utoljára, egy rendes szalonban a következőket tanácsolták: az első 2 napban csak fóliáznom kellett és utána kentem 3-4 óránként Bepantennel. így sokkal szebben és hamarabb gyógyult a tetoválás. persze e mellé még betartottam, hogy ne áztassam, ne napoztassam stb.

legközelebb ha megint tetováltatnál, akkor mindenképp szalonba menj- drágább, de minőségibb az eredmény.

2013. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SzilKa ***** válasza:

Hát az látszik, hogy nem profi munka... Az utókezelés sem volt jó...


Azért lett foltos, mert


-a tetováló nem egyenletesen dolgozta be a festéket

-a festék nem jó minőségű

-az utókezelés nem volt jó.


Menj inkább rendes profi szakemberhez, az majd szépen helyrehozza és a helyes utókezelést is elmagyarázza neked. Igaz, hogy nem 3 ezer forintért, de egy örökre szóló tetoválást épeszű ember nem bíz kontárra.


Egy tetováló

2013. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nonfi tetkók alapból nem tetszenek, de ez a magánvélenyem, nem ez a kérdés.


Szóval ha tetováltatnék, biztos, hogy szalonban csináltatnám, akkor is ha nagyon drága, hiszen ez egy életre szól és mindennap nézegethetem majd, szóval nem sajnálnék rá pénzt áldozni.

De ha már sikerült elcsesznem, akkor legalább másodszorra lenne eszem és olyan helyen javíttatnám, ahol értenek hozzá.

2013. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utókezelést nagyon elcseszted, csak bepanthennel kend és azt is vékonyan, ne mindenféle körömvirág szarokkal meg a többi hülyeséggel, állandóan azt látom hogy mindenki ilyen vackokkal keni a friss tetkóját, aztán panaszkodik hogy kijött meg ocsmányul gyógyult. A tetoválód meg valószínűleg nem jól dolgozta be a bőrbe a festéket, akkor szokott ennyire rondán foltosodni. Az normális ilyen mennyiségű feketénél, ha itt-ott kijön, de ez szerintem csak simán nem ért hozzá. Menj szalonba.
2013. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem így kéne kinéznie.

Olyan, mintha egy ovis rajzolta volna filctollal... :(

Menj el egy normális tetoválóhoz.

2013. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, aki nála tetovált mondta is hogy nem viszi mélyre a tintát.. 3 alkalmas lesz az enyém már 2 meg volt és azt mondta hogy majd ki javítja ahol foltos 3. alkalomnál.. de hiszen az eégsz foltos szóval átmegy rajta még egyszer.. azaz újra 9 óra munka.......?
2013. jún. 15. 01:22
 9/11 anonim ***** válasza:

ha jól értem, akkor te 3szorra is vissza szándékozol menni ahhoz, akinél a végeredmény ilyen?

keress rendes szalont, csak akkor lesz normális a minta a karodon-az, hogy 3szor is végigmegy rajt ugyan az a hozzá nem értő attól nem lesz jobb sőt, lehet hogy hegesebb lesz az eredmény.

2013. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabriell88 ***** válasza:
71%

Igen nehéz jó tetoválót találni, de ez nem szalontól függ szerintem.Az én tetoválóm sem szalonban dolgozik.Második tetkómat csinálta, és gyönyörű.Nincs semmi baja és pont olyan, mint amilyet szerettem volna.Szóval nem ettől függ.


Kedves kérdező!

Ha mindet át kell húzni, mert foltos,akkor mindet áthúzza. Nekem azt mondta a tetováló, mikor csináltattam, hogy A tetoválás elkészülését követő 2-3 óra múlva a fóliát el kell távolítani, majd le kell tisztítani langyos vízzel, kevés clarasept fertőtlenítő szappant, vagy zöldszappant használva. Ez nem irritálja a bőrt, nem árt a tetoválás színének. A kiszivárgott festéket, sejtnedveket el kell távolítani, hogy ne okozzon bajt.

Lehetőleg rövid ideig mossuk, hogy ne ázzon fel a bőr. Ezt követően konyhai papírtörlővel fel kell itatni a nedvességet.

Ha már száraz a bőrfelület, akkor vékonyan be kell kenni bepanthen krémmel. Ehhez könnyen hozzá leeht jutni bármelyik patikában, nem árt a tetoválásnak. Ne vegyél bepanthen plusz-t, ne használj más, esetleg illatanyagot tartalmazó krémet, főleg vazelint ne! Ezek nem engedik lélegezni a bőrt, feláztatják a gyógyuló művet és a végeredmény csúnya lehet. A vazelin kőolajszármazék, oldja a tetoválófestéket. A krémet minden esetben a lehető legvékonyabb rétegben kenjük fel, így lesz szép!!! Sokan nem tartják be, pedig az egyik legfontosabb dolog.

2013. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!